Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Eladónak felvehetnek úgy,...

Eladónak felvehetnek úgy, hogy nincs eladói végzettségem?

Figyelt kérdés
Próbálkozom a munkahelykereséssel, és gondoltam nem ragadok le csak a szakmámnál, mert igazából abban nem nagyon tudok elhelyezkedni és próbálok nyitni. Szakképesítés nélkül máshol is dolgozhatnék?

#állás #munka #eladó #szakképeítés
2015. máj. 22. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam így.Akkor szerencsém volt,viszont most azért alap,ha végzettséged nincs is,gyakorlatod legyen.Pénztárgépkezelés,címkézés,leltár,stb.Egy eladó feladata nemcsak az,hogy odaadja az árut.Azért kell,hogy legyen fogalmad az adott dolgokról,árukról.És mivel ez tanítást igényel,előnyben vannak a szakmabeliek és akik szereztek már ilyen tapasztalatokat.Nincs idő a mai világban mindenkit a nulláról tanítani.Arra van az iskola.Persze jelentkezhetsz,de esélyt én nem sokat látok.
2015. máj. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy a végzettség az utolsó, ami érdekli őket. A 2-3 év gyakorlat a fő elvárás. De a legbiztosabb az, ha van egy ismerősöd, rokonod, aki már régóta ott dolgozik, és bevisz. De vannak olyan boltok, pl. sportszaküzletek, vagy a márkás női ruhaboltok, ahova az is elég, ha jól nézel ki. Szóval nyugodtan próbálkozz, veszíteni nem fogsz vele, aztán valamelyik talán be is jön.
2015. máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltam már több helyen interjún amúgy, ahová eladót kerestek, pályakezdőt. Remélem visszahívnak.
2015. máj. 22. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!