Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha katona akarok lenni akkor...

Ha katona akarok lenni akkor ugyanúgy nőként fognak kezelni a férfiak?

Figyelt kérdés

Szóval nagy álmom a honvédségbe kerülni.

Csak attól félek, hogy akkor a férfiak szemében elvesztem a nőiességemet.

Vagy fiúk/férfiak ti ugyanúgy bánnátok egy katona nővel mint egy műkörmössel(ez csak példa)?



2021. szept. 26. 10:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz nőből férfivá változni, ha katona leszel, tehát igen.
2021. szept. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

A honvédségnél nincs nő! Katona van!


( Nyilván ilyen, olyan feladatok esetén, alakulatoknál, nem fog senki egy 2m magas, 130kg-s társadhoz beállítani, hogy ő a társad, tessék vinni úgy, mint mindenki más...)


Ha a civil életre gondolsz, eleve nem tudja senki, hogy mivel foglalkozol, ha ismerkedsz. Innentől ez megint olyan, hogy na...


Alapvetően azért ha komolyabb alegységhez mész, rád ragad valami... Tehát előfordulhat, hogy félni fognak tőled, a mai "férfiak" egy része. De ez a te döntésed, hogy átveszed -e a civil életben is a szolgálati magatartási formát...


Tehát egy nő, a szolgálati időn túl ugyanúgy nő.


Szolgálatban azonban nincs nő. Katona van. Jobb helyeken, de ebben is van eltérés... Nézd meg magad, aztán úgy a biztos..

2021. szept. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%

Még annyit... Ha én azt írom, hogy nem, onnantól tevékenységet befejezni, meg hátra arc van, tehát parancsot osztok neked, akkor nem mész? Most komolyan, azért nem csinálod azt, amit akarsz, " az álmod" mert én azt írom, hogy ez, vagy az?


Ne viccelj már. Így valószínűleg Kecskeméten nem jutsz túl... Jó esetben...


Először szedd össze magad, döntsd el, mit is akarsz...

2021. szept. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Igen, nőként fognak rád tekinteni, mert attól hogy katona lettél attól még nő maradsz.
2021. szept. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem érdekli őket. Nem ezen múlik.
2021. szept. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
8%
:)
2021. szept. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Léteznek női laktanyák, de ha jól tudom, csak külföldön, Magyarországon nem. Izraelben például a nőknek is kötelező a katonaság.
2021. szept. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Tanárom katonai rendőr kiképző volt, ewzt mondta: ,,Honvédségnél, renődrségnél, és egyéb közszolgálati területeken nincs olyan, hogy férfi és nő. Katona van, meg rendőr, meg stb."

Igaza van. Én is férfiak által uralt területen dolgozom, és nem bánnak velem sem másképp, mint a pasikkal, pedig egyedül vagyok nő. Nincs is ezel baj, ha ezt a pályát választod, akkor vállalod ezt is. Párválasztásnál lehet hátrány persze, de amelyik pasit ez zavarja annak nincs helye az életedben.

2021. szept. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%
G.I.Jane:)
2021. szept. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%
Mulan :D
2021. szept. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!