Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha katona akarok lenni akkor...

Ha katona akarok lenni akkor ugyanúgy nőként fognak kezelni a férfiak?

Figyelt kérdés

Szóval nagy álmom a honvédségbe kerülni.

Csak attól félek, hogy akkor a férfiak szemében elvesztem a nőiességemet.

Vagy fiúk/férfiak ti ugyanúgy bánnátok egy katona nővel mint egy műkörmössel(ez csak példa)?



2021. szept. 26. 10:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
54%

#8 Engem zavarna, kölcsönösen nem lenne helyünk egymás életében.

Arra vigyázz, ne nagyon szokd meg a parancsolgatást! nem biztos, hogy a magánéletben tolerálni fogják.

2021. szept. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
67%

Ajaj. Láthatóan fogalmad nincs miről van szó, de szósz valamit.


Én igen örülnék neki, ha hivatalokban, meg úgy alapvetően bárhol "parancsolgatva" szólnának.


Mert az azt jelenti valójában, hogy pillanatra vigyázzba vágja magát az illető, rám néz és érthetően közli amit szeretne. - Tiszteletteljes magatartási forma...


Nem lefele néz, meg mormog valahol, valahova, miközben majdnem szét esik, rossz látni...


Egyébként, nem arról szól, ahogy feltehetően hiszed, ezen komment után...


Na meg, amikor már "parancsolgathat" bárki, akkor már ember... Tehát már nagyon nem fog "parancsolgatni" főleg nem civilben...

2021. szept. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
55%

#12 Kifejezetten a magánéletet írtam.

Egyébként hivatalban se parancsoljanak! Ha bemegyek valahova, ügyfél, vevő, kolléga, stb. vagyok, nem alárendelt.

2021. szept. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
83%

A testületen belül hivatalosan nincs különbségtétel, de azért ott is van szemük az embereknek, igenis látják, hogy nő vagy, sőt előfordulhatnak ugyanúgy visszaélések is emiatt (Magyarországon és a világ minden táján előfordulnak ilyenek, ezért aztán általában ezek elkerülésére, jelentésére, stb. is egyre inkább megvannak a hivatalos eljárások, amik talán képesek visszaszorítani is az ilyeneket).


A magán életben nincs rá szabályozás. Legfeljebb szokásjog. Ahogy itt is írta valaki, hogy neki valószínűleg nem jönnél be, úgy biztos másokat is negatívan befolyásolna. Mások számára közömbös volna, megint mások számára meg kimondottan pozitív. Ismerek egy csomó pasit, aki bukik az egyenruhás nőkre.


Rajtad is nagyban múlik, hogyan éled meg a dolgot. Ha otthon is katonásan viselkedsz, parancsolgatsz, csak a katonaságról lehet veled beszélni, akkor valószínűleg ez kevésbé lesz vonzó azok számára, akik nem ilyenek - mások viszont ezt is nagyon élvezhetik.

Ha viszont civilben nőies maradsz külsődben és viselkedésedben is, akkor jó eséllyel senki nem fogja tudni rólad, max, ha elmondod és mivel ez nem érződik rajtad, utána sem valószínű, hogy foglalkozni fognak vele.

2021. szept. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
43%

"Ha viszont civilben nőies maradsz külsődben és viselkedésedben is, akkor jó eséllyel senki nem fogja tudni rólad, max, ha elmondod és mivel ez nem érződik rajtad, utána sem valószínű, hogy foglalkozni fognak vele."

Kivéve, ha egyenruhában kell megjelenni, akkor csak a vak nem látja, hogy nem szabadidő van rajta.

2021. szept. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
85%

#13 vagyok. Ha bemegyek egy üzletbe, vevő vagyok, és nem alárendelt; ha bemegyek egy hivatalba, ügyfél vagyok (és kenyéradó gazda), nem alárendelt. Ha 1000x lepontoztok, akkor is. Nekem ott NEM parancsol SENKI.

#15 Egy idő után megszokja a katonás "stílust" és "modort".

2021. szept. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
72%
#16 vagyok P.S. A civilizált magatartás szabályait természetesen betartom.
2021. szept. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
87%
Jól néznénk ki, ha a hivatalokban parancsolgatnának, így is előfordul, hogy egy-két előadó elveti a súlykot.
2021. szept. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
82%
#12 nem "szósz", mártás.
2021. szept. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!