Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Home Office-ban, távozó...

Home Office-ban, távozó kollégának mennyire lenne fura/illő ilyen esetben búcsú üzenet?

Figyelt kérdés

Én később csatlakoztam a csapathoz még tavaly, senkit nem ismerek személyesen mert HO-ban vagyunk azóta is.


Volt már eddig is aki elment, de aki most fog az az első akit tényleg sajnálok. Mert nem csak eleinte, de mai napig is az ő munkáját anyagait szoktam átnézni mert rengeteg dolgot lehet tanulni belőle. Ráadásul emberileg is mindig tök normális és segítőkész volt velem és másokkal is.


Szerintetek érdemes lenne valamilyen búcsú üzentet írnom neki vagy inkább ne? Mint mondtam, nem ismerjük egymást szinte semennyire, chaten, emailben pár alkalommal "beszéltünk" és ennyi, de nekem nagyon fog hiányozni mert gyakorlatilag egy "mentort" veszítek most el.

Senki más nincs a csapatban akire ennyire felnézek és tudom, hogy utólag bánnám örökre ha nem írnék rá. Mit gondoltok?


2021. szept. 26. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
4%

Ha nőröl van szó, akkor írj, jól fog neki esni, ha férfi akkor nem fogja értékelni, csak elolvassa, "lök "vissza valamit...


Nő, vagy férfi az illető, azt megírod kérdező?

2021. szept. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Férfi.
2021. szept. 26. 14:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írj :) Persze nem kell ömlengeni, de a pozitív visszacsatolás fontos, és sajnos elég ritka...
2021. szept. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt te már kiírtad :) Írj neki nyugodtan. Semmi rossz következménye nem lehet, ellenben ha nem írsz neki azt bánni fogod. Nekem jólesne ha ilyen üzenetet kapnék.
2021. szept. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szintén jól esne, így azt mondom írj. :)
2021. szept. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Írj és kész, ne agyalj rajta! :)
2021. szept. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk aki távozik, az szokott írni eyg búcsú e-mailt, amiben megköszöni a közös munkát és hasonló általános dolgok. Ha küld egy ilyet, arra válaszolhatsz
2021. szept. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan írj neki, semmi rizikó nincs benne.

Ne ömlengj azért hosszan, elég egy-két mondat :)

A férfiak nehezebben mutatják ki az érzelmeiket, de az nem azt jelenti, hogy nekik nincsenek. Ő is örülni fog neki!

2021. szept. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én legutóbb csak pár hónapot voltam egy helyen, mert xar volt és felmondtam. Nagyon meglepődtem, mert többen is írtak nekem chaten pl, pedig nem voltam ott sok időt. :)


De ahonnan váltottam is, emailben is volt, aki más részlegről írt, 1-2 közös projektünk volt. Ezek jó tudnak esni, nem szoktam ezeken gondolkodni, én is mindig ráírok egy pár sort, ha kedveltem valakit. Nincs ebben semmi, szerintem túlgondolod.. Írj neki nyugodtan. :)

2021. szept. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!