Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Olyan munka, ahol nem kell...

Olyan munka, ahol nem kell emberekkel foglalkoznom?

Figyelt kérdés

Nagyon sajnálom, őszintén, de egyszerűen kikészültem.

Egészségügyi főiskolát végeztem, ápolás és betegellátás szakon diplomáztam, két nyelven beszélek. Egészen idáig, éveken keresztül szerettem a munkámat, elhivatottan és odaadóan végeztem, de az elmúlt időszak annyira kizsigerelt és megviselt, hogy képtelen vagyok tovább csinálni. Kiégtem, elég volt. Váltani szeretnék és valami teljesen másba fogni, de nem tudom, milyen irányba induljak el?

Jelenleg osztályvezető főnővér vagyok, és bár valóban nagyon sok munkám van abban, hogy idáig eljuthattam, de az utóbbi időben minden reggel azt érzem, nem bírok ki még egy napot. Csak vonszolom magam, teljesen enervált és fásult vagyok, gyomorideggel kelek minden áldott nap, ha tudom, hogy be kell mennem... Egyszerűen már semmi örömet nem érzek, csak végtelen fáradságot és kimerültséget.

Mindenképpen váltanom kell, mert ez így hosszú távon nyilván tarthatatlan, de nem tudom, mihez kezdjek. Világéletemben egészségügyben dolgoztam, csak ehhez értek, de jelenleg BÁRMI mást csinálnék, akármit, csak az egészségügyben ne kelljen tovább egy napot se töltenem... A legideálisabb az lenne, ha a közeljövőben egyáltalán nem is kellene emberek közé mennem. Egy kis csöndet és nyugalmat szeretnék, meg egy olyan munkát, ahol nem kell napi szinten emberekkel foglalkoznom.


Mihez kezdjek?


30/N



2021. szept. 26. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek (már alapból a helyzeted is) + anyukám nővér és ő is utálja már az egészet.


Hát őszintén szólva nem sok ilyen munkahelyet ismerek. A nővéremnek ilyen téren most jó volt mert közgazdász és otthonról kell dolgoznia még mindig Hollandiába.


Valami vállalkozáson gondolkodj szerintem,mert gyárba gondolom nem akarsz dolgozni.

2021. szept. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egészségügyi szakfordító. Még képzésük is van.
2021. szept. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Ha két nyelven beszélsz az, szuper. Ssc? Ott úgy tudom jók a fixuk, nézz utána! Irodai munka.
2021. szept. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Iroda. Ott mindig ugyanazok a munkatarsak vannak. Esetleg elvegzel egy Okj-t. Két nyelven beszélsz, forditoiroda?
2021. szept. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Titkárnő valami csendesebb helyen.
2021. szept. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
19%
Menj kamionozni :)
2021. szept. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!