Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondást nekem kell kézzel...

Felmondást nekem kell kézzel vagy számítógépen megírni vagy van valami formanyomtatvány amit ki kell tölteni?

Figyelt kérdés
2021. szept. 27. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

odamész a főnökhöz

a mai nappal felmondok

ennyi

ha kérdezi megindoklod

én még soha nem mondtam fel írásban

2021. szept. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak felmondás minták, letölthetsz egyet. Simán kézzel írva is megfelel. Munkavállalói rendes felmondás a neve. Ne felejtsd el a felmondási időt.
2021. szept. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én letöltöttem a profession.hu ról egy mintát, kicsit átírtam és azt adtam be aláírva, teljesen jó volt.
2021. szept. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk1 hónap volt a felmondási idő.

Én: főnök jelentkeztem suliba felvettek, másnap ideadták a papírokat.

2021. szept. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk kérik az írásos formátumú felmondást, a megfelelő template használatàval (próbaidő alatt is, erre nyilván van megfelelő verzió).
2021. szept. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kézzel, emialben, ahogy szeretnéd.


Korábbi szeretett helyemen pl elég volt csak telefonon közölni, korrekten kezeltük az egészet.

Legutóbbi helyen nem volt elég emailben ( bürökratikus multi), hanem aláírnom, lefényképeznem vagy nescannelve is elküldenem. EZ sem volt elég, ahnem mg valami belsős x oldalas formanyomtatványt is alá kellett írni.


(Majd végigmentem a kapott nyomtatványokkal és leszámolókkal, mikorközölták h x valaki még a sorból nem írta alá. Mondom tök jó, és ő hol van??? Mert nincs bent! Mondom ember, tegnapi nappal véget ért a munkaviszonyom, bejöttem leadni a cuccokat meg papírokat, hadd en engem érdekeljen h a belsős szabályzatuknak, csak hogy a HR-es kolléganőnek kényelmesebb legyen, ne én futkozzak már ezután is, meg nem gondolják, hogy itt ülök egész délután, hátha épp bejön majd az x. ember. Mondom majd írja alá vele ő, az enyém már ott van, köszönöm, és eljöttem. :D)

2021. szept. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!