Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha választanod kéne,Te melyik...

Veres Béla1 kérdése:

Ha választanod kéne,Te melyik munkahelyet választanád?

Figyelt kérdés
"A"munkahelyen bruttó 300 ezer Ft.a fizetésed.Ezért napi 8 órát(fél óra ebédszünet mellett)kényelmesen,nyugodtan,lazán ledolgoznál."B"munkahelyen bruttó 400 ezer Ft.a fizetésed.Ezért napi 8 órát(fél óra ebédszünet mellett)gyorsan,pörögve,hajtósan ledolgoznál.Te melyiket választanád?

2021. szept. 27. 19:18
A kérdező szavazást indított:
"A"munkahely bruttó 300 ezer Ft.
"B"munkahely bruttó 400 ezer Ft.
34 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

A "B" munkahelyet.

Nem azért élem az életemet, hogy ellustálkodjam.

Mind a kettő ugyanannyi munkaidő, tehát ígyis-úgyis le kell tölteni.

Csakhogy amivel jobban keresek azt a szabadidőm re tudom áldozni.

Vehetek bérletet kondiba, mehetek moziba stb.

2021. szept. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 eznemlényeges ***** válasza:
79%
Ebbe az is beleszámít, hogy van-e már házad, autód, vagy megvan mind azod, ami neked fontos. Fiatal fejjel én inkább a pörgőset választanám, hogy többet tudjak félrerakni, de ha már lenne házam, akkor inkább a nyugisabb melót választanám.
2021. szept. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Rövidtávon gondolkozva B, hosszútávon meg A. Ha nagyon kéne a pénz, és tudom, hogy csak pár évig lesz így, akkor addig B, utána meg átmennék A-ra. Ha hosszútávon kellene a B fizette pénz, akkor A rosszabb körülmények között + tanulnék mellette valamit, amivel aztán pár év múlva elmehetnék egy C munkahelyre bruttó 500 ezerért, nyugis munkavégzéssel.
2021. szept. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy pörgős munkahelyen gyorsabban eltelik az idő.
2021. szept. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
B munkahelyem volt 2 évig. Nem véletlenül jöttem el onnan, annyira leterhelt hogy hiába volt 8 óra a munkaidő, semmit nem tudtam csinálni mellett, zombi voltam utána egész nap. Most A jellegűn vagyok, végre van életem is. Ez így sokkal jobb.
2021. szept. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettő jól hangzik. Ha csak ennyi a különbség, akkor miért ne vállalhatnám a pörgősebbet is? Vagy ott olyan nagy a hajtás, hogy "égjen a kezed alatt a munka, mert különben kirúgnak"? Tehát ilyen kis malomszerűség, ami felőrli az embereket? Mert amúgy pl akkkor lehet még pl a közlekedés is a szempont, melyik van közelebb, melyikre bonyolultabb megoldani
2021. szept. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

B-t szavaztam, de amúgy pont most voltam ilyen helyzetben és az A-t választottam.

Amiről kezd kiderülni hogy B...

2021. szept. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
B, ha dolgozol gyorsabban elmegy az idő, nem unod szarrá magad és a főnök se basz le, de ha az lenne a kérdés, hogy 300k ért amit akarok vagy 400k ért olyan munka amit nem, akkor beérném 300-al.
2021. szept. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szamit, hogy munkaido utan mi var ram. Hajtani ideiglenesen tudnek, illetve ugy, hogy a szabadidomben nem vagyok anya meg hazvezetono, vagy rengeteg utazas, idos rokon, problemak sincsenek.
2021. szept. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Pörög a pö csöm se. Kényelmesen, nyugodtan. Ha pörögni kell akkor maximum magamnak, a saját vállalkozásomban, azért nem teszem tönkre magamat, és nem áldozom be az egészségemet, hogy a főnök rajtam több pénzt keressen.
2021. szept. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!