Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha azt mondta egy főnök, hogy...

Ha azt mondta egy főnök, hogy ne hagyjam magam, mondjam el a véleményem mindig, értelmes is vagyok. Viszont, én mindig ezt teszem, de a vezetőség azt jutalmazza mindig, aki kevésbé szolgál rá. Ilyen alapon, mit várunk egymástól, mint emberek?

Figyelt kérdés
(Nem vagyok irigy.)
2021. szept. 28. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudhatod, hogy az ún. vélemény elmondáson kívül mi mindent jutalmaz a vezetőség annak a személynek a tetteiben, akiről te úgy ítéled meg, hogy "kevésbé szolgál rá.".


"értelmes is vagyok" Az énképed és a valóság nem esik egybe. Lehet, hogy a főnököd csak ki akar téged rúgatni, ezér buzdít hülyeségekre...


UI. "értelmes is vagyok" Az énképed és a valóság nem esik egybe.

2021. szept. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztosan nagyon megérinthetett Téged, hogy ezt mondta Neked, amit teljesen megértek. Ki ne vágyna arra, hogy ilyennek tartsák.

De sajnos ki kell ábrándítsalak. Nem tudhatod, mi célból tanácsolta ezt Neked.

Lehet, mindösszesen csak a cégnél akar tartani.

Vagy bármi.

Régóta főnök ott?

Ha igen, akkor lehet tisztában van azzal, hogy mennek ott a dolgok és kik kapnak jutalmat és miért.

Még rosszat is akarhatott Neked hogy erre buzdított. Nem tudathatjuk


Viszont amit tehetsz: rákérdezhetsz a jutalmak feltételeire és elmondhatod hogy te is szeretnél kapni, min kéne változtass. Add a hülyét. Ha nem is tudsz meg újat, amit egyébként kétlek, építeni fogod ezzel a céges kapcsolataidat illetve feltűnsz nekik hogy mit szeretnél.

Mit gondolsz?

2021. szept. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!