Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Acélmunkásnak lenni milyen?...

Acélmunkásnak lenni milyen? Nehéz meló?

Figyelt kérdés
2021. okt. 3. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan az anyag hogy géppel nem megoldott az emelése, hely változtatása akkor kenyeret, paradicsomot, szalonnát érdemes vinni :D

De akiket ismertem építőiparból, vasbeton szerelésből, azoknak átlag feletti volt a fizikumuk és erőnlétük.

2021. okt. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

dolgoztam húzott acél raktárban pár hétig.

nagyon nyugis meló.

kézzel semmit nem kell mozgatni, síndaru van a plafonon, az öveden yojstick amivel irányítod.

annyi a fizikai munka része, hogy a felemelendő vas alá be kell akasztani az acélsodronyt a többi melót a daru végzi.

ami pozitív, hogy a pénzen kívül megbecsülik az ott dolgozókat mert lasszóval sem találni embert.

engem is behívtak 2 hét után, hogy hogyan érzem magam, elégedett vagyok e ilyenek, ami nagyon nem jellemző a mai munkahelyekre.

kérdeztek az életemről, családomról, erről sem kérdeztek még sose munkahelyen vezetők.

szóval odafigyelnek a dolgozóikra nagyon.

teljesen nyugis, nulla stressz, úgy is hívtam, hogy zombieland, mert senki sem siet sehova, csak sétálgat.

mondjuk ez a munkakör jellegéből is fakad, mert 1-2 tonnás vasakat emelgetni daruval az nem egy kapkodós feladat.

és sokan ott dolgoznak 10-15 évek óta, ez is ritka manapság.

viszont a pénz az a legalja kb árúfeltöltői szint.


ami nekem nagyon nem tetszett-

1. a fizetés az gyakorlatilag nulla.

2. csak férfiak vannak, nulla nő.

3. a vasak olajozva vannak, ezért büdös koszos munkakör.

4. a nyugiság miatt nem megy az idő munka közben.

2021. okt. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Nem annyira nehéz mint acélembernek lenni.
2021. okt. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Öntöde (autóalkatrész) is combos, de megfizetik, legalábbis külföldön.


Baśzott nagy gépek, sokszor magasan és a prés is be tud darálni ha nem vigyázol, meg van a forró, folyékony fém is, ami ugye tud fröccseni, és a tököd is leizzad, és állandóan lesz fémhulladék a hajadban, a hajlataidban, mindenhol.

2021. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!