Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi annak az oka, hogy van egy...

Mi annak az oka, hogy van egy nagyobb területű munkahely, de minden rész, ami a munkahelyet képezi, más céghez tartozik?

Figyelt kérdés
Főnökök másik városban szerveznek csapatépítőket, ami szép és jó. Viszont, a dolgozók közül, csoda az, ha valaki munkáját nem lehetetlenítik el, majd nem adja távozásra a fejét. A sok dolgozónak is van néha buli, ahol mindenki következhet magából, de ezt a terrort és önmagunk megcáfolását ezzel sem lehet leküzdeni. Ha egy munkahely egységes egészet alkot, akkor hogyan néz ki ez a gyakorlatban?
2021. okt. 5. 06:59
 1/7 A kérdező kommentje:
* kivetkőzhet
2021. okt. 5. 07:01
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem a kérdést. Akkora területet bérelnek, amekkorára szükség van, mert sok pénzbe kerülnek az irodák. Magamból kivetkőzni sehol sem szeretnék. Miért az a fontos egy munkahelyen, hogy milyen bulik vannak?
2021. okt. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs összetartás a helyen. A főnökök egy része, mindig a legjobb arcát akarja mutatni, holott gyakran még egy bírói döntést is a saját javukra elkönyvelnének, holott nem jártasak a jog gyakorlatában. A dolgozók között is sok új van, kevés létszámmal megspékelve. Tőlem, lehet sok buli, kell is, de összetartást nem a pia és a zene adja.
2021. okt. 5. 07:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Háromszor olvastam el, de még mindig nem értem, mi a kérdés.
2021. okt. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy csapatépítő tréningnek nem az lenne a célja, hogy kivetkőzzünk magunkból. Erre szakembereket szoktak felkérni, aki levezeti az egész programot. Amit leírsz az inkább hasonlít egy bulira, mint egy összekovácsolós tréningre.

Amikor belépsz egy munkahelyre közlik veled, hogy vannak ilyen programok, és ezt tudomásul kell venned. Szerintem azzal sincs gond, hogy nem helyben vannak ezek a programok, nem véletlen, de amit felvázoltál az messze nem egy csapatépítő tréning.

2021. okt. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már megint az értehetetlen kérdéses troll.
2021. okt. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó a cucc, maradt még belőle? Egy fél adagra rámennék.
2021. okt. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!