Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, ha elmész...

Miért van az, ha elmész kajálni, van legalább 4-5 kiszolgáló. Más munkahelyen, ami területileg sokkal nagyobb, van egy részlegre 1 ember?

Figyelt kérdés
2021. aug. 8. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit hulyen van felteve a kerdes mert ez nem teruletmeretrol fugg... de jogos.

Tegnap megalltam az egyik kis faluban ebedelni, teljesen egyedul voltam fel 1 korul az etteremben es volt 3 felszolgalo. A telefonjukat nyomtak jobb hijan...

2021. aug. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alapesetben ilyesmi azért van, mert a tulajdonos hülye ahhoz, hogy rendesen megszervezze a munkát. Ugye ez van akkor, ha mindenféle nagypénzű idióta kitalálja, hogy ő nyit egy éttermet, de persze fogalma sincs az egészről.


Természetesen van olyan is, amikor egy hozzáérő főnök kalkulál rosszul, hiszen nagyon nehéz előre kitalálni, hogy mi lesz jövő héten, ha meg ennél is kevesebb időre tervezel, akkor nem lesz személyzeted, már az egy hétfős nagyon necces.


Azért elárulok egy szakmai titkot: legalább duplaanyi személyzet van a konyhában, mint amennyi felszolgálót látsz.

2021. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: persze az is elképzelhető, hogy bejelentkezett egy 30 fős csoport 1 órára, azért volt ott 3 felszolgáló fél 1-kor. Csak épp késtek fél órát, azért nem láttad őket. Ilyesmi amúgy nagyon gyakran előfordul.
2021. aug. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért volt ott pont akkor 3-4 ember, mert lehet, hogy egy forgalmasabb napon bent van akár tíz is. Ráadásul az emberek többsége vendéglátásban ugyanúgy 40 órát dolgozik hetente, akkor is van mit csinálni, ha te vendégként azt látod, hogy nincs. Igányesebb helyeken meg a staff nem nyomkodja munkaidőben a telefonját.
2021. aug. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!