Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen ruhaboltban dolgozni?...

Milyen ruhaboltban dolgozni? (főleg félállás érdekelne)

Figyelt kérdés

Voltam nemrég egy üzletben, ki volt ragasztva egy hirdetés, hogy “Legyél csapatunk tagja” vagy valami ilyesmi. Otthon utánanéztem, mert felkeltette az érdeklődésem, hogy esetleg jövőre mehetnék oda dolgozni félállásba. Minimum 16 órát kell vállalni, ha mennék, nekem csak annyi férne bele, vagy még annyi sem, nem tudom, hogy egyetem mellett meg tudom-e majd oldani, most 12.-es vagyok. Nem lennék rászorulva, de annyira jó lenne már valamennyi saját pénzt keresni!

Semmi speciális elvárás nincs, csak középiskolai végzettség kell.

Soha nem dolgoztam még, hogy működik ez? A kasszát nem nehéz kezelni? Betanítják rendesen? Meg kell valamit tanulni ehhez a munkához?

Ez így nem volt leírva, de gondolom az lenne a feladatom, hogy álljak a kasszában, segítsek a vevőknek, pl. hozzak ki a raktárból olyan méretet amit kérnek, ha van, rendezgessem el a ruhákat, ilyenek.



2021. okt. 5. 09:59
 1/4 A kérdező kommentje:
És kb mennyi fizetésre lehet számítani heti 16 órában? Ez nem volt kiirva, csak az, hogy cafeteria is jár.
2021. okt. 5. 09:59
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Én a springfieldbe dolgoztam 1 hónapot, egész nap hajtogattam meg címkéztem nem volt a kedvenc melóm. A fizura már nem emlékszem, de talán olyan 180-200 körül volt nettó 8 órásba(ami valójában 10 volt)..
2021. okt. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28%

180-200 nettó? szép.

na ezért felesleges a diploma...

2021. okt. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon függ attól hol van a bolt.


Kisvárosi bolt nyugisabb, de pesten pl minden lesz. Ruhába beleragasztott rágó, használt óvszer a próbafülkében, ujjnyi por a raktárban. Ezen kívül az eladói és vendéglátos melók az egyik legmegalázóbb munkahelyek.


Fognak veled ismeretlenek ok nélkül hisztérikusan üvöltözni, és a hely jellegéből adódóan megy a pletykagépezet folyamatosan.

A lopásokat is neked kell figyelni, illetve hogy a totyogó gyerek ne az ing újjába törölje a taknyát.


A kassza elvileg a legtöbb helyen már csinálja helyetted a matekot, neked csak visszaadni kell. A kasszában lévő pénzért viszont felelős vagy, ha hamis bankjegyet fogadsz el, vagy nincs meg a balansz a nap végén, azt levonják a fizudból, és gyorsan ki is rúgnak ilyenért.


Szóval ja, szívás, de egyetem alatt nem árt ha kicsit dolgozol egy ilyen multinak, utánna értékelni fogsz egy jobb melót, és most még kb tét nélkül vagy ott.

2021. okt. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!