Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jó munkakörnyezetből át...

Jó munkakörnyezetből át akarnak helyezni egy rabszolgamunkára, te mit tennél?

Figyelt kérdés

Gyáron belül jó helyen voltam, nem volt kötött a munkaidőm, úgymond bármikor eltudtam menni wc vagy cigire. Mert párokban dolgoztunk. A vezetőséget csak az érdekelte, hogy a munka el legyen végezve.


Úgy jöttem ide, hogy 2035 - ig biztos a meló, kell az anyag, nincs ember... 3 műszakban toltuk, éjszakázásban megcsináltuk a melót és 3 órát mindig tudtunk aludni.


A másik helyen ilyen nincs, ilyen tipikus 8 osztályos C. réteget láttam ott, kis okj val megfűszerezve. Meg vén nyanyákat aki ott rohadnak már 30 éve. A részlegvezető, meg mondta szeretik ezt csinálni, majdnem elsírtam magam rajtuk...


Alvás nuku, 20 perc szüneted van naponta, ha túlléped levonják, tiszta tér semmit nem lehet bevinni se könyv vagy telefont.


A munka az olyan szinten monoton, hogy inkább lennél hajléktalan a blahán, mint betegyed oda a lábad.



2021. okt. 6. 07:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Más poziban, de engem is fokoztak már le így. Válaszul elkezdtem interjúzgatni...
2021. okt. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tartják az emberben a reményt, hogy de fél év és újraindul... persze közben a vezetőség mindent felszámoltat, eltakarít velünk. A méregdrága felszerelés java része a kukában selejteződik, milliók mennek így ki.


Olcsóbban nem tudjuk megcsinálni az anyagot, szóval valaki már azt mondta a jövő év is kapufa. A konkurencia lenyomott a piacról.


És örüljünk, hogy nem az utcára kerülünk, mert a vezetőség 40% ezt szerette volna.

2021. okt. 6. 07:35
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
De akkor mi a kérdés, ha ennyire sötéten látod? Kezdj el keresni mást.
2021. okt. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok lehetőséget nincs.

1. Elfogadod.

2. Keresel mást.

3. Elfogadod, de közben keresel mást.


Én a harmadikat választanám.

2021. okt. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval az van, hogy leállítják a részleget ahol vagy? Hát vagy elfogadod, vagy dobbantasz máshova, bár hasonlóan "kényelmes" helyet gyárban nehéz találni.
2021. okt. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1,4,5 köszi ment a zöld!


3: Mit nem lehet érteni azon, hogy jóból a rosszba csöppensz?

2021. okt. 6. 08:43
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
Sokat tenni nem tudsz, mert ott vannak az ukránok. Felmondasz, és keresel jobbat, ők meg majd beérik Szergellyel. Ennyi. Majd 10 év múlva tanulnak belőle. Rajtad ugyan nem segít, de mégis csak valamiféle erkölcsi győzelem lesz.
2021. okt. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!