Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem lenne egyszerűbb nem...

Nem lenne egyszerűbb nem beteget jelenteni?

Figyelt kérdés
Mindenhonnan hallani, hogy nátha hullám van, meg majd aki szipog, az haza lesz küldve stb. Én mindenkire magára bíznám, hogy otthon akar e maradni, vagy bejönni pénzt keresni. Könyörgöm felnőtt emberek akik dolgoznak el tudják dönteni maguk is, hogyha betegen is de ha tudnak dolgozzanak.

2021. okt. 7. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én náthás vagyok engem hazaküldtek, hogy addig nem mehetek vissza, ameddig nem viszek negatív tesztet, önköltségre természetesen. Ja és be vagyok oltva.
2021. okt. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Azért nem bizzak ra egyenileg mert sok az ökör. Tudod kell a peeeez. Bemegy betegen fertoz.
2021. okt. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

A kollégádnak legyen joga eldönteni, hogy el akar-e kapni tőled valamit, és ha nem, legyen joga neki otthon maradni, de a fizetést természetesen megkapná. Így rendben is lenne.

De a f..om kivan, mikor jön a munka hőse dolgozni, két napig szenved bent, kiköhögi a belét. Igazából csak a létszámot növeli, de sikeresen lefertőz 12 emberből 8-at. Aztán most úgy vagyunk négyen, hogy menni nem bír, csak a hibát meg a pluszmunkát csinálja. Többen lennénk, ha otthon maradna.

De neeem, ő sose beteg.

A vicc: nekem kutya bajom, de a gyerekeim és a férjem felváltva fulladoznak este, mert valahogy sikeresen hazavittem.

2021. okt. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó, ráadásul a férjed és a gyerekeid is továbbadták másnak az egy hülye miatt.

Én az ilyet nem csak hazaküldeném, a második ilyen alkalommal büntetném is, fizethetné a gyógyszerköltségeit meg a bevételkiesését a megfertőzötteknek.

2021. okt. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
De egyszerűbb lenne. Viszont ehhez az is kellene, hogy az összes főnök elhagyja a "Tuti nem is beteg, csak lógni akar."-gondolkodásmódot.
2021. okt. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem, aki elkapja a másiktól, ő is játékban marad, és jön tovább pl náthásan is.
2021. okt. 7. 12:55
 7/9 anonim ***** válasza:
6: Igen, és sokan az 5-ösömben írt ok miatt teszik ezt.
2021. okt. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Maximum ha biztosan nem fertőző. A munkatársaknak joguk van nem elkapni...
2021. okt. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem akarok se kollégáktól, se diáktársaktól semmit sem elkapni. Ha fertőzöl akkor gyógyulj meg otthon. De itt a balkánon mindenki lefossa a másik egészségét. Tűnök innen egy kultúráltabb országba amilyen gyorsan csak lehet.
2021. okt. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!