Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Korábban 4400 négyzetméteres épületben kellett dolgoznom, ahol sok tapasztalatra tehettem szert, mivel szorgalmas voltam nagyon. Most, nagyobb területű helyen dolgozom, de állandóan azt éreztetik velem, hogy kevés vagyok, egy pár követ már elraktam az útból, de mintha csak a dolgozói létszámot tenném ki, az én akaratomra. Több embernek láttam már a másik énjét, amit a többiek előtt, nem mutatott. Akkor, tényleg kevés vagyok?
2021. okt. 7. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Leszarnám amíg fizetik a jelenlétemet hogy mit gondolnak rólam (szerintem), aztán lehet hogy zavarna mégis akkor meg váltanék olyanra ami kicsit közelebb áll hozzám, vagy próbálom nem ezekkel az emberekkel körül venni magam.
2021. okt. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem töröld ki a gyakoris fiókodat és állj le az autista kérdések irogatásával mert már nagyon beteges
2021. okt. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahol nem becsülnek meg onnan menni kell.
2021. okt. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!