Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a zarába dolgozni?

Milyen a zarába dolgozni?

Figyelt kérdés

Érdekelne az állásinterjú, hogy mennyit lehet keresni, hogy lehet dolgozni (részmunkaidő pl) kollégák, maga a munka kör ,stb ,minden :)

Vidéki Zara



2021. okt. 10. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Tesóm dolgozott ott ha jól emlékszem 250 körül kaphatott...de nem volt ott sokáig valamiért.
2021. okt. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Mindig az üzlet vezetötöl függ es a kollegaktol.

En nem zaraban hanem takkoban dolgoztam, minimal bert kaptam. A kollegak olyanok voltak amilyenek...nem egy leany alom.

Lehet egyik üzlet szuper ha a masik meg pocsek az alkalmazottak miatt.

2021. okt. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Na, azt el ne hidd, hogy egy sima eladó nettó 250-et keres a Zarában.Akkor sokan verekednének azért, hogy ott dolgozhassanak.
2021. okt. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
A hármashoz szólnék most, én Ausztriába dolgozok a zarába heti 20 órában és még így is megkeresem a 200ezret :) nem lehetetlen
2021. okt. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
4 Ausztriában, és? Magyarországról volt szó.Te komolyan azt képzeled minden országban ugyanannyit fizet ez a cég az eladóknak?
2021. okt. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!