Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennem kell a Prohumanhoz...

Mennem kell a Prohumanhoz állásinterjúra, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam még interjún. Egy csoportvezetői állásra jelentkeztem. Tanult vagyok, van három szakmám, és érettségim, szóval tudok beszélni, ha kell, de kicsit már most ideges vagyok, hogy mire számítsak. Holnap kell mennem.

Aki volt már hasonlón ott miket kérdeztek? Hogy készüljek? Gondolom a bizonyítvànyaimat, irataimat vinni kell.


2021. okt. 11. 13:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2021. okt. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Eddigi munkahelyeidre hogy kerultel be?
2021. okt. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Fiatal vagyok, eddig három munkahelyem volt...Az elsőn nem kellett semmi, úszómestert kerestek, és hiány volt, bementem az irodába, és fel is vettek rögtön. Következő héten kezdtem. Aztán voltam egy gyárban, mint sorjàzó, oda végképp semmi nem kellett, küldtem egy önéletrajzot, behívtak, írtam egy tesztet, és másnap kezdtem, harmadik helyemen (ahol jelenleg vagyok), pedig szintén nagyon kellett ember, küldtem egy önéletrajzot, felhívott a főnök, bementem, beszélgettünk, következő héten kezdtem, de az sem interjú volt, csak elmondta a szolgálati vezető, hogy mennyi a fizetés, stb.

Szóval lényegében ez lenne az első "komolyabb" pozícióm...

2021. okt. 11. 13:56
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Csoportvezetonek 0 tapasztalattal soha nem fognak felvenni
2021. okt. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ez nem kimondott olyan munka amihez kell tapasztalat. Nem gyári, vagy hasonló. Beszéltem ma a közvetítővel azt mondtàk, hogy nem kell tapasztalat, megkérdeztem. Egyébként lényegében annyi a munka, hogy szórólapoznak az emberek a városban, és őket kell kísérnem gyalog, vagy autóval(igen, van autóm, meg napi szinten vezetek is), meg elmondanom nekik, hogy mi az aznapi útvonal, és kb ennyi. Szóval nem gyári műszakvezetőt kell elképzelni, amihez diploma szükséges (bár jövőre kezdem az egyetemet mellékesen).

De köszönöm a rossz indulatú kommentet, most már várnék olyan válaszokat is, amik a kérdésemre válaszolnak!!

2021. okt. 11. 17:35
 6/14 anonim ***** válasza:
Gyari csopoetvezetonek se kell diploma csak par ev tapasztalat hogy tudja hogy megy a gyartas
2021. okt. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Műszakvezetőhöz nem diploma kell mesüge fiam, hanem több éves tapasztalat és jó vezetői képességek
2021. okt. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ahol én vagyok gyárban biztonsági őr ott a műszakvezetőknek kötelező a diploma...(Élelmiszer gyár)

Még egyébként most sem érkezett a kérdésemre válasz, de örülök az értelmetlen kommenteknek is.

2021. okt. 11. 19:25
 9/14 anonim ***** válasza:
Azt biztos megkerdezik van-e tapasztalatod emberek iranyitasaban meg ilyenek
2021. okt. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Felvettek! :D
2021. okt. 14. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!