Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha az állásinterjún felvesznek...

Ha az állásinterjún felvesznek, akkor ott mondjak, hogy mikor kell kezdeni a munkán?

Figyelt kérdés
Kezdo allaskereso vagyok meg. Holnap megyek az elso allasinterjura, ami egy eleg nagy ceg es sok dolgozot alkalmaz. Ha felvesznek, akkor lehet mar holnap utan kezdeni is fogok? Vagy elotte meg kell orvosi vizsgálat meg ilyenek?
2021. szept. 28. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam eddig mindig megbeszéltük, hogy mikor tudok kezdeni.

Van aki másnap, van aki a felmondási ideje után stb. Ezekkel kalkulál a munkáltató is.

2021. szept. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor az első munkanap telik el az orvosi vizsgálattal és a papírok intézésével.

Elvileg nem szabad nekiállnod dolgozni, amíg az ő üzemorvosuk nem talált alkalmasnak.

2021. szept. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd behívnak aláírni a munkaszerződést, abban le van írva. De azért előre mondják majd úgyis.
2021. szept. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy felkészültel az interjúra


Ilyenekkel fog fognak bombázni,hogy mit tudsz a cégről

mesélj magadról

sorolja fel 2-2 negatív pozitív tulajdonságot

miért jelentkezett

miért te lennél a legalkalmasabb erre a pozícióra


Pályakezdőként,én mindig azt mondtam,hogy fontos számomra a tapasztalatszerzés, egy fix hosszútávú munkahelyen szeretnék elhelyezkedni hosszútávra

Szorgalmas vagyok és elhivatott gyorsan tanulók.

2021. szept. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Interjú után mindent el fognak mondani,ne aggódj
2021. szept. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!