Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek erdeklem?

LuckyLevi kérdése:

Szerintetek erdeklem?

Figyelt kérdés
Szoval eleinte tobbszor is az volt az erzesem, mintha bamulna. Tobbszor volt, hogy tettem-vettem felneztem es azt lattam, hogy engem nez. Volt olyan, hogy az ebedloben toltotte a kulacsat es mig vegigmentem az ebedlon 4-5 masodperc, addig engemnezett folyamatosan. Aztan ezek nagyjabol megszuntek. Nem egy reszlege dolgozon, de napi 1-2-szer latom. Van, hogy elmeghy mellettem 2-3-szor es nem koszon. Mikor meg kicsekollok elmegy mogottem es koszon. Szoval total inkonzisztens a koszonesi mintaja. :D En amugy nem koszonok neki soha elore, meg senkinek arrol a reszlegrol. Lehet, hogy ez bunkosag, de legalabb konzisztens. Neha van dolga nalunk, viszont, akkor szinte soha nem engem ker, hogy segitsek. Viszont mikor megker, akkor mindig probal vicceskedni.Meg volt, hogy egy ilyen estnel, annyiszor mondta el egymas utan a nevem, hogy az volt a feltuno. Vegul is ez volt talan az elso alkalom, amikor ugy erzetem, hogy erdeklem. Ez eleg zagyva lett, de mindegy. :D
2021. okt. 11. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, tényleg elég zagyva lett. A konzisztens szó ismerete meglepő.
2021. okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D
2021. okt. 11. 21:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#1 😂😂😂😂😂

Na, vissza a témára! Fura a viselkedése, valami biztos van, ha felmerült benned. A leírtak alapján egyébként nem extra a dolog.

2021. okt. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csak a leiras fura, nem a viselkedese... :D
2021. okt. 11. 23:32
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Azota lett valami?
2021. okt. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jah, nem lett, meg nem is lesz. Már több, mint egy éve itt dolgozik a cégnél.
2021. okt. 20. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!