Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Többször megmentettem már a...

Többször megmentettem már a főnököm seggét. De ő erről nem tud. Viszont mindig, amikor kimentem, vagy "bevédem" 24 órán belül kibaszik velem. Szerintetek is hagyjam, hogy menjen a vesztébe?

Figyelt kérdés
Elég nagy a cég a miénk én sima munkavállaló vagyok, csoportvezető a fószer... Már pedzegették, hogy megválnának tőle és alkalmas lennék a státuszra... de én nem akarok most feljebb lépni, elég volt előtte 4 évig középvezetőnek lenni. :) ;)

2021. ápr. 28. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintrm azért, mert mert ő így bánik Veled nem kell Neked is. Főlrg ha az állása a tét.
2021. ápr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja, de mindig pont akkor b/szik ki veled... Persze...
2021. ápr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igazából a legelejétől nem érti, hogy mi a bánatot keresek itt... holott ismerjük egymást az előző munkahelyemről is, ahol viszont napi kapcsolatban voltunk, kb egyszinten.

Frusztrálja rendesen a dolog és ezt el is mondta a legelső beszélgetésünkön.

2021. ápr. 28. 11:21
 4/10 Gáz-szerelő Zoli ***** válasza:
100%
Tehát: Folyamatosan ívet fog rajtad, és te egy túlbecsületes, konfliktus kerülő jólelkű, nagyravágyástól mentes áldozat vagy...? :)
2021. ápr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen mondhatni. Egy hülye. :)
2021. ápr. 28. 22:14
 6/10 Gáz-szerelő Zoli ***** válasza:

Nem igazán találó ez a kifejezés, elbizonytalanodtál.

Valami lehet a háttérben amit nem tudsz kezelni.

Még hosszú évekig elszórakoztatjátok magatokat így, szerintem lépj vagy válts, ha van rá lehetőséged.

2021. ápr. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha menteni kell a se**ét,ráadásul nem is egyszer,akkor nem alkalmas a feladatára.Hagyd a bánatba,történjen aminek történnie kell.Neked viszont nem kötelességed elfogadni az előléptetést.Nem erőltethetik rád.
2021. ápr. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6 Dehogy szórakoztatjuk egymást. Végzek a melómmal, ami miatt idehoztak, aztán lépek is vérbe innen. csak nem szeretem félbe hagyni a dolgokat. :)


#7 Örök túlélő a fickó. :D

2021. ápr. 30. 10:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha orok tulelo,nem kell megvedened semmitol.Ne foglalkozz vele.
2021. ápr. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha örök tulelo akkor meg mi elől is kell védeni? Értelmetlen kérdés
2021. máj. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!