Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezt mégis hogy értette a...

Ezt mégis hogy értette a főnököm?!

Figyelt kérdés

Olyan szerződést kötöttünk, amiben az áll a munkaidőt illetően, hogy 3 hónap próbaidő utána 7 hónap határozott jogviszony.


Nagyon fontolgatom, hogy novemberben kilépek...embertelen, nem bírom tovább a szekálást...ma mintha megérzete volna ezt a munkáltató, beszélgetett velem, aztán egy ilyet lökött oda, hogy nincs ám itt olyan, hogy egyik napról a másikta kilépünk, ha soknak érzem, legfeljebb annyit tud tenni, hogy lecsökkenti a 10 órás óraszámomat.


Már elnézést...de próbaidő idején én akkor megyek el, amikor akarok, nem???😥



2021. okt. 12. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
De kiléphetsz próbaidő alatt. Szerintem várd meg azért a kövi fizut mert az ilyenek képesek nem kifizetni.
2021. okt. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg akarnak félemlíteni mert látszik rajtad hogy bizonytalan vagy.Én is azt mondom hogy fizetést várd meg és utána lépj le,ha egy munkahelyen ilyen taktikákat alkalmaz egy felettes akkor nem érdemes ott dolgozni meg amúgy se bírod
2021. okt. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbaidő alatt természetesen bármikor kitehetnek, ahogy te is otthagyhatod őket mindenféle indoklás vagy felmondási idő nélkül. Ha szekálnak, az hulladék hely, lépj, ha van alternatíva.
2021. okt. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!