Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hétfőn megyek gyár látogatásba...

Hétfőn megyek gyár látogatásba és lesz interjú is. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
2021. okt. 13. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Interjúra.
2021. okt. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen munkakörre jelentkeztél? Operátornak mindenkit felvesznek, kérdés, hogy ki meddig bírja.
2021. okt. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Operátor :)
2021. okt. 13. 19:15
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Mindenféle jotmentet felvesznek

A munka nehéz fárasztó

A kollégák folyton áskálodnak pletykálnak kiveszélnek

2021. okt. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy a 4-es miből állapította meg, hogy a munka nehéz és fárasztó mikor a kérdező azt sem írta le, hogy milyen/melyik gyárról van szó.
2021. okt. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gyár egyenlő darabszám

Úgy bánnak veled mit a kutyával emberszámba se vesznek.


Őszintén tudnál írni nekem legalább 10 db gyárat,ahol jó a munka, könnyű,nem az van,hogy karod lábad derekad leszakad,nem a darabszám fontos, normálisak a kollégák és ki tudsz menni bármikor egy kávéra vagy éppen wc tampont cserélni? Hallgatlak 5 válaszoló

2021. okt. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: Csak azt szajkózod amit azok, akik szar helyre kerültek.:) 10 gyárat azért nem tudok írni, mert nem dolgoztam még annyi munkahelyen. Viszont ahol eddig voltam ott nem szakadtak meg az emberek. Nyilván minden gyárban van könnyű és nehéz munka, attól függ kit hova tesznek. Jelenlegi munkahelyemen azért kell dolgozni a több pénzért, de megszakadni nem. Bárkit kiengednek egy kávéra vagy a wc-re. Nem 10 percenként, de senkit nem basznak le azért, mert wc-re megy vagy éjjelesbe álmosodik és inni szeretne egy kávét.
2021. okt. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk szerintem már nagyon próbamunka sincs. Amikor én jöttem volt az tuti. Előtte egy teszt írás volt. Próbanapon megkérdezték tetszik e, akarom e csinálni. Hát kellett a pénz, hát akarom... Első munkanap abból állt, hogy ilyen oktatós nap volt, munkavédelem, elmondtak a cégről ezt azt, mik az elvárasok, odaadták a szekrény kulcsot, belépőkártyát, megmutogattak mindent mi merre hány méter, ki melyik műszakban csoportban lesz. Na ez most besűrítették 4 órába és fél műszakban már rendesen dolgoznak az újak az első napjukon.

Nálunk wcre bármikor mehetsz, de büfé meg cigi kávé csakis szünetben. Nálunk éppen a covid terrort gyakorolják - megint. Maszkot kell húzni és járőröznek hogy rajtad van e... Felirkálnak ha nem, hogy fegyelmivel levonhassák a pénzt. Már megint spórolni akarnak az év végi prémiumon. Sebaj én úgyse kapok már. ​

2021. okt. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!