Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyszemélyes vagy csoportos...

Egyszemélyes vagy csoportos interjút kedvelitek jobban?

Figyelt kérdés
Én személy szerint a csoportos interjúkat kedvelem, mert ott nincs rajtam az nagy nyomás és feszültség. Sokan mennek be így el lehet vegyülni a tömeggel és mégsem csak rád irányul a figyelem. Plusz még, hogy eddig ahol voltam csoportos interjúkon általában mindenkit felvettek kivétel nélkül aki megjelent persze ez lehet máshol nem igaz de én ezt tapasztaltam. Az olyan interjúk ahol csak egy magam megyek adott időre, valahogy jobban kihozzák belőlem a megfelelési kényszert, úgy érzem mindenki engem figyel és érdeklődik irántam hisz egy új kolléga jön értelem szerűen mindenki kíváncsi és én ehhez nagyon nem vagyok hozzá szokva. De ez csak egy vélemény és kíváncsi vagyok másokéra is interjúk kapcsán. Persze, ha volt mindkettőben részetek.

2021. szept. 20. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyszemélyeset. Így is úgy érzem, hogy le vagyok maradva szakmailag, nem akarok mások előtt szerepelni, akik jobban értenek hozzá.
2021. szept. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőben is volt részem, többször is.

Az egyszemélyest szeretem.

Azt szeretem, ha nem hallja a másik jelölt, hogyan nyilatkozom, ilyenkor nyitottabb is vagyok.

Azt is jobban szeretem, ha megtisztelnek annyira, hogy csak rám szánnak időt.

(Ugyanakkor a jelentkező számára rövidebb az egyszemélyes interjú.)

2021. szept. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem szeretem. Dolgozni szeretek, nem interjúzni. Előbb mennék el 1-2 hetes ingyen próbamumkára, minthogy hónapokig várjak egy-egy elcseszett stresszes interjúra.
2021. szept. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egyáltalán nem jók a csoportos interjúk. Az Ikea szereti nagyon, beszéltet mindenkit 10 ember előtt.
2021. szept. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!