Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mostanság lassabb a kiválasztá...

Mostanság lassabb a kiválasztási folyamat a cégeknél, (elsősorban nagyvállalatok és multik)?

Figyelt kérdés

Nem tudom, de nekem picit úgy tűnik, mintha lassabb lenne a folyamat mint mondjuk a covid elött. Munkahelyet szeretnék váltani, még nem mondtam fel, annyira nem is égető a dolog. Azt tudom hogy átlagban olyan 2 héten belül hívhatnak interjúra, de eddig nagyon semmi nem történt.


Nagyobb cégeknél a karrierportáljukon jelentkeztem de még mindig azt írja hogy folyamatban, vagy hogy előszűrésre vár.

Nagyjából ez két hete áll fenn. Jövőhéten lépek be a harmadik hétbe.


Most van a covid miatt valami egyedi dolog, vagy csak esetleg én még nem tapasztaltam ilyet. :/



2021. okt. 17. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akár egy hónap is lehet az időtartam (vagy több) míg bevárják az önéletrajzokat.
2021. okt. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Változó.


Nekem (szintén multi) pont most volt, hogy beadtam, már 3 órán belül írt is a HR-es (burkoltam 3 kérdésből 1 a fizu igényemet kérte, sejtettem, hogy erre megy ki). Válaszoltam, és szintén már másnap reggel jött kb a "nagyon jó lennék, de jóval a budgetük fölött van a bérigényem." :))


Másik multi detto, vasárnap beadtam, hétfőn hívtak. De én is láttam olyat is, amelyikre vagy 3 hete jelentkeztem és csak most kaptam értesítést, hogy egyáltalán megnyitották a cv-m.

2021. okt. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a multiknál hosszabb a folyamat kb
2021. nov. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!