Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet csinálni olyan...

Mit lehet csinálni olyan kollégával, aki folyamatosan beszél, de tényleg megállás nélkül?

Figyelt kérdés

Megállás nélkül beszél, vagy arról, hogy aki 3x nem oltja be magát az megfog halni, vagy arról, hogy milyen jó vezető Orbán Viktor, és mennyire jólét van Magyarországon (pedig nettó 165 ezret keres, csak a pasija keres jól). És egyszerűen már senki nem bírja ki, ha kijön az ebédlőbe, mások inkább befejezik az étkezést, és hiába mondták már neki többen is, hogy vegyen vissza, de egyszerűen nem használ.


A főnököt nem érdekli, viszont nekem kezd tele lenni a tököm, hogy folyamatosan hallanom kell, hogy amúgy mennyire jó az élet, mennyire szerencsések vagyunk, hogy OV a vezető, éshogy mennyire nagy a veszély, ha nem vesszük fel a harmadik oltás.


Már azon is gondolkoztam, hogy kérvényezem a Home Office lehetőségét vagy nem tudom már :D


2021. okt. 1. 08:12
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Gonolom még sose mondtad a szemébe hogy Géza hallgassá mán el. Itt meg panaszkodsz.

Meg kell neki mondani őszinten a szemébe, hogy nem vagy kíváncsi a dumájára. Határozottan.

2021. okt. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De már megmondtam neki személyesen többször is, többen is, sőt egyszer csak azért is folytatta, itt eldurrant az agyam, sokat nem értem el vele, csak egy megrovást kaptam hivatalosan.
2021. okt. 1. 08:19
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Ha szóból nem ért akkor a némaság lehet használna.

Egyszerűen ott hagyod és elkezdesz beszélgetni mással

2021. okt. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Mond meg néki hogy az oltás hat! A három oltás az hat hat hat és hogy orrbán vigtorr győszni fok maga SÁTÁN.
2021. okt. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amikor elkezd hozzád beszélni a szavába vágva kezdj el énekelni vagy szavalni, esetleg olvasd fel az aznapi időjárás-előrejelzést, vagy egy random receptet. Párszor megcsinálod és neked többet nem fog beszélni.

Így nem vagy bunkó, nem voltál agresszív, csak a saját fegyverét fordítottad ellene.

2021. okt. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
A kollégád agyát sikerült teljesen átmosnia a kormánynak azért állítja ezeket a hülyeségeket. Sajnos az ilyenekkel nem lehet mit kezdeni szép szóval biztos nem fogja majd be. Vagy e kell ordítani a fejét vagy beszélni a főnökkel hogy valamit kezdjen vele. Mondjuk írtad hogy nem igazán érdekli Őt a dolog. De ha ennyire árt a munkahelyi légkörnek akkor beszéljetek össze a többiekkel és közösen mondjátok meg a főnöknek hogy valamit csináljon vele mert árt a munkának és minden másnak a kolléga viselkedése, erre meg már kénytelen lesz reagálni később.
2021. okt. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
felveszel egy fejhallgatót és valami jó zenét pl:kistrafó .
2021. okt. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sorsára hagyod! Ilyen egyszerű! -Ha nincs közönség, idővel elmarad az előadás! Előbb-utóbb rájön, hogy magában beszél, - vagy nem! :D
2021. okt. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Adni neki minél több feladatot.
2021. okt. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!