Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kötött munkaidőben, irodisták...

Kötött munkaidőben, irodisták ti hogyan bírjátok?

Figyelt kérdés
Mármint miért is csinálnál meg valamit aznap, amikor másnap is ugyanannyit vagy benn, tehát akkor kényelmesebb átrakni sokszor másnapra.
2021. okt. 19. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez az idő alapú fizetés átka. Én egyébként jobban szeretem, mint a projekt alapút, mert magamat ismerve ott túlhajtanám magam masszívan.


De én általában úgy szoktam csinálni, hogy amilyen gyorsan tudom, megcsinálom a feladataimat, ha esetleg van kedvem, odabiggyesztek valami kis extrát (nem sokat, általában 70%-os teljesítményt nyújtok magamhoz képest, hogy ehhez szokjanak hozzá, ne ahhoz, hogy mindig maximumon pörgök, aztán így is kifejezetten elégedettek velem attól a kicsitől), aztán a maradék időben olvasok, tanulok, hajtom a vizet a magam malmára. De semmi szín alatt nem keresek plusz munkát aznapra, ha elfogy. Annak már láttam a hátrányát korábban, jobban megéri lapítani.

2021. okt. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

egyre nehezebben bírom. Másnapra nem tudom átvinni, mert 24 órás feldolgozási határidő van hozzá. Ha nem csinálom meg aznap akkor jön a lecseszés + másnap hozzák az újabb adagot akkor is ha el van csúszva az ember.


Nálunk nem éri meg a hajtás se, mert akkor simán odadobnak extra feladatokat. anyagi kompenzációt pedig felejtsük el, mert sz@rul megy a cégnek.

2021. okt. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ügyfelekkel dolgozom, az egy dolog, hogy lecseszne a főnököm, ha nincs kész a munka, de másnap rárakódna még egy napi adag, hát kell az nekem?
2021. okt. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Régebben nem volt valami jó a munkamorálom, minden húztam-halogattam, csütörtökön és pénteken pedig megszakadtam a sok felhalmozódott feladattól. Most már tudatosabban csinálom a dolgokat, inkább egyből megcsinálom, amit kell, hogy másnap ne legyen rá bajom.
2021. okt. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha tudom hogy a másnap laza, akkor átrakom a feladatot. Ha tudom hogy túlzsúfolt lesz a másnapom, akkor igyekszem előre dolgozni.
2021. okt. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!