Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ezt miért csinálja...

Szerintetek ezt miért csinálja? A többi lent.

Figyelt kérdés
Több mint 2 éve, hogy volt egy nagyon rossz légkörű munkahelyem. A főnök legnyalisabb pszichopatája rám szállt és addig szekált, amíg a főnök ki nem rúgott. Amíg ott dolgoztam a főnököm meg volt a munkámmal elégedve, viszont az tény, hogy nagyon látszott rajta, hogy tetszem neki. Állandóan bámult és kétértelmű megjegyzései voltak felém. De nyilván én nem foglalkoztam ezzel családos anyaként. Azért rúgott ki végül, mert kikészültem a pszichopata légkörtől, sírógörcsök kaptak el, és előadta, hogy velem van a baj. Szerencsére máshol még ilyen nem fordult elő, és most is jó mhelyem van. De még a mai napig nagyon gyakran összefutok a volt főnökömmel.Pl.ha megyek a gyerekeimért, vagy nagyáruházban, stb. Próbálom elkerülni, de jön utánam, bámul, igyekszik a közelembe férkőzni. Sokszor úgy bámul már messziről is, mintha szugerálna. De eddig még mindig sikerült gyorsan elsietnem a közeléből. Olyan is volt, hogy ült az autójában egy áruház parkolójában, amikor bevásároltam és pakoltam az autóba akkor vettem észre csak, hogy ott áll mellettem az autója,ül benne és bámul engem. Vajon miért futok olyan gyakran össze vele, és mit akar már azok után, hogy kirúgott anno?

2021. okt. 23. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire laktok közel egymáshoz, biztos gyakran vásárol abban az áruházban mint te, valószínűleg vonzónak talál.

Lehet ha köszönésen kívül semmi sem történik, gyorsan elfordulsz stb, veszi a lapot.

2021. okt. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem lakunk közel egymáshoz, én 10 km-re lakom a várostól, ő pedig a városban. Munkából hazamenet szoktam megállni a városi nagyáruháznál, hogy bevásároljak, illetve a gyerekeim is ebbe a városba járnak iskolába, értük szoktam elmenni.

Azt már sokszor megtettem, hogy elfordulok, pont azért, hogy köszönni se kelljen neki. Mégis a köv. alkalommal, amikor összefutunk ugyanúgy bámul és igyekszik a közelembe jönni.

2021. okt. 23. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!