Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Látom mennyi gyönyörű lány...

Látom mennyi gyönyörű lány van, de én egyiknek sem kellek. Mit csináljak hogy ne legyek a közelükben irigy a többi fiúra aki viszont kellenek nekik?

Figyelt kérdés

Most nem csak ez a lényeg hanem még az is hogy a itthon vagyok MINDIG ( sulin kívül) és nincsenek barátaim és barátnőm sem volt soha.


Ma elmentem apámmal megnézni a Star Wars 7 et es nem hittem a szememnek, de az egész pláza dugig volt 15-19 éves lánnyal... Beültünk kajálni és ott is szinte csak 16-17 éves lányok voltak és hazafele a vonaton is.


Végig rosszul éreztem magamat mert látom hogy ők tök jól elvannak és élik az életüket én meg csak mindig otthon ülök.


Meg azért is mert biztos vagyok benne hogy 1 lánynak sem kellenék azok közül akiket láttam.


Mit tehetek hogy velem is történjen valami? Mert aszociális is vagyok. :(


16/f


2015. dec. 18. 17:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Próbálj olyan lányt keresni, aki hasonlóan otthonülős, mint te. Lehet ez nem a legjobb életvitel, de valószínűleg másnak nem tetszenél. Szerintem egy csendesebb, félénkebb lánnyal amúgy is könnyebb szóba elegyedni és nem kell feszengni előtte. :) 15/L
2015. dec. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát kezdj el valamit sportolni, ami kimozdít otthonról. Ennyi. :P És én is azt mondom, amit az első, hogy egy csendesebb lánnyal próbálkozz. Ők amúgy is full cukik. :3
2015. dec. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Firedoom ***** válasza:

Eslo: Mint nő, adhatnál némi tanácsot az itt jelenlévő férfi egyedeknek, hogy ezt hogyan vitelezzek ki. Mivel otthonulosok ezert pont nem fogunk veluk csak ugy összefutni :'D

Masodik: Igen, tenyleg cukik :3

2015. dec. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

De mégis ho? Mikon? Hogyan?


Lehet rosszul fogalmaztam meg magamat mert azt akarom hogy ne érezzem rosszul magam emiatt mert kezdeményezni úgy sem fogok soha.


Nem merek és már látom előre hogy mi fog történni.

2015. dec. 18. 19:09
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor te is csináld azt, amit én. Nekem sem lesz soha barátnőm (egyéb okok miatt), ezért én magamat a Kung-fu-nak adtam. A Kung-fu egy életstílus, ezért jó választás. Te is keress valamilyen életstílust, aminek odaadod magad. Ennyi.
2015. dec. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha elhatározod magadban, hogy nem kellesz egyiknek sem, akkor hogyan akarod elvárni, hogy valaki szeressen? Nem hiszik el az ilyen emberek, de tényleg nagyon látszik rajtad, hogy nem vagy kibékülve saját magaddal. Az ilyen pedig az otthonülős lánynak sem tetszik.
2015. dec. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Eloszor is a kishituseget kell legyozni. Arra tenyleg jo a sport.
2015. dec. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Hát kezdj el valamit sportolni, ami kimozdít otthonról. Ennyi. :P"


Ez egy akkora baromság, hogy csak na!


Én évekig jártam társas táncra, több okj-s tanfolyamra évekig, középsulit, melóhelyet nem is említve. Kiállításokra járok. Mégse lett se barátnőm se barátom.


Ennyit arról, hogy mozduljon ki... bla bla bla

2015. dec. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ki mondta hogy garantalt a siker?


Senki. Az eletben semmi sem garantalt. De ha csak otthon ul es sajnaltatja magat akkor tuti nem tortenik semmi. Novesszetek mar pöchöt meg gerincet sracok, ne mindig ebben a "jaj szegeny en" pozban feszengjetek.

2015. dec. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Sorstársam!

Barátságom felajánlom ha elfogadod meghálálom.

Szintén ilyen vagyok szintén félelem tölt el itt legbelül,

s úgy szeretnék már,szeretnék rendületlenül,de nem jó látni a sok ragyogó testet s lelket és tudni hogy álmaim hiába akarom életre sosem kelnek.

2015. dec. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!