Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyiket érdemesebb választani...

Melyiket érdemesebb választani? Volt hasonló kettős kérdés bennetek és mi alapján döntöttetek?

Figyelt kérdés

A jelenlegi munkahelyem egy rosszul szervezet folyamatos problémákkal küszködő hely ahol a közvetlen felettesem is egy aluliskolázott aggresszív parancsolgató,lenéző szemét alak. Bármi legyen is jövőre itt akarom hagyni a helyet mindenképpen viszont nem tudtam még most se eldönteni magamban utána hogyan tovább.


Egyik elképzelésem a külföld hasonlóan jó munkahelyet találva ehhez képest sokkal jobb keresettel és nem egyedül menve. Ez is egy út, lenne pénzem, talán jobb környezetem,kis világlátás és össze tudom magam szedni anyagilag.


A másik viszont, hogy maradnék, keresnék egy nyugisabb,barátságosabb munkahelyet(nem baj ha a fizetés is kevesebb valamivel) amitől nem vagyok folytonos stresszbe és túlterheltetve kötelező túlórákkal,szemét,igazságtalan felettessel, rosszul szervezet vezetéssel és végre újra folytatnám a hobbiaim amik közül több is olyan, hogy van lehetőségem pénzt keresni velük,képezni magam abba az irányba, építeni rá és mint hobbi mindet szeretem csinálni csak jelenlegi helyzetembe már 1 éve lassan nem tudom magam rá venni ebben a környezetben, hogy foglalkozzak vele olyan nyomasztó rosszul telő napjaim vannak.


Ti melyik utat választanátok? Enyhén rossz de biztos jól kereső utat rövid távra vagy inkább "álmokat követve" építkezni lassan, cserébe hosszútávon kifizetődőbb lehet de kétségesebb?



2021. okt. 26. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
A másodikat. Nekem annyit nem ér a pénz, hogy szarul érezzem magam miatta az ébren töltött időm felében.
2021. okt. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként ha vannak kötelező túlórák, nem értem, miért keresnél többet a másik helyen. Szerintem ha a sok szívózást belevennéd a munkaidődbe, szarabbra jönne ki, mint a nyugisabb hely által adott bér.
2021. okt. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi konkrétum, így csinálj amit akarsz.

Kb. ennyit lehet rá mondani.


Egyénként csak sejtés, de a külföldi munkavégzés szakmailag nem előrelépés, jobban nem élnél tőle, karrier, előrelépés, hobbi, ugyanúgy nulla. Szóval inkább maradni, jó helyet keresni, karriert építeni, mellette hobbizni

2021. okt. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1#-es köszönöm a válaszod, úgy mond "jó volt olvasni".

2#-es jelenleg itthon Magyarországon vagyok és mert közvetlen személyektől és netes álláshirdetesekből nézve is az jön le, hogy ha mosogatok is 2-3x-osat kapnám mint túl órával itt.


3#-as igen nem lenne előre lépés és az mellett megint nem tudnék haladni de rövid távon lenne pénzem és utána megint csak állok, hogy most merre igazad van.

2021. okt. 26. 15:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Külföld. Ne hallgass azokra akik fikázzák, érdekes módon senki se jön haza.


A gyereked is hálás lesz érte.

2021. nov. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!