Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy tudhatnám ki a futár nevét?

Hogy tudhatnám ki a futár nevét?

Figyelt kérdés
Járt nálunk ma egy futár, (express one) és egy helyes fiatal férfi volt, mosolygott rám meg nagyon kedves volt, de mivel sietett nem kezdtünk el beszélgetni. Az emailben, amit kaptam nincs benne a neve, szerintetek valahogy meg tudnám találni? Gondoltam rendelek valami csomagot, amik ők hoznak ki, de nem tudok olyan áruházat, ahol ők dolgoznak 😅 ez egy kínai csomag volt, több hét volt mire ideért.
2021. okt. 27. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Rajtad kívül még az nap kapásból 5 nővel flörtölt.:)

Helyes fiatal férfi, majd a 40-es milf be is hívja egy "Kávéraaa":D Amúgy meg nem tudom, rendelj még:P

2021. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Telefonszáma megvan az értesítőn. Hivd fel, kérdezd meg a nevét :D


Amúgy egy kicsit lerombolom a rózsaszín felhődet: minden UTCÁBAN van egy csaj, aki szimpatizál a futárral. Van olyan kollégám, aki a napi túrájába be is iktat falvanként (!) egy otthon lévő, férjét dolgozni küldő asszonyt egy kis légyottra.

Szóval te is csak egy vagy a sok közül, akinek bejön a futi. Ne haragudj.


(Szintén egy csomagfutár)

2021. okt. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor majd rendelek valamit... Gondoltam, hogy felhívom, de az kicsit creepy lenne, hogy csak azért felhívom, hogy megkérdezzem a nevét...

Gondolom amúgy, hogy nyílván nem csak velem kedves, hiszen "ez a dolga", de én nem is férjet keresek magamnak a személyében..:)

2021. okt. 27. 22:24
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Azigen, gratula.
2021. okt. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2. Vagyok


"Ez a dolga"


Még szerencse, hogy idézőjelbe raktad, mert egy sértésnek venném. 😤 És szerintem a többi futár is

2021. okt. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Igen engem is felhúzott, kicsit magasan ül a kislány... És elég könnyűvérű is. De szerencsére "Nem" buta.
2021. okt. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért írtam, mert gondolom, hogy nekik is meg van határozva, hogy kedvesen bánjanak az ügyfelekkel, hiszen utàna ugyanúgy tehet panaszt bárki, illetve szokott jönni a kérdőív is, hogy mit gondoltam a csomag átvételével kapcsolatban(bár lehet ezt csak én töltögetem ki 😅) és ha rossz értékeléseket kap, akkor szólnak neki, stb. Eleve régebben az express one futàrok itt borzasztóak voltak(2 ember), bunkó és pökhendi stílusban viselkedtek, konkrétan engem lebaszott, hogy nem találta meg az utcánkat, anyukámnak meg azt mondta emelje ki a kocsiból a 15 kilós csomagot. Nem sértésből írtam, hogy ez a dolguk, ezért tettem idézőjelbe, sajnálom, ha bántó volt.
2021. okt. 28. 07:10
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Asszem csak az expressz one-nál van ilyen kérdőív.

Amúgy tudod miért rendes futár? Egyszerű oka van. Nem munkaköri előírás, hanem a fizetés reményében kedves.

Tudod, elég gáz a fizetése a futároknak, amit nettóban kézhez kap. Nevetségesen alacsony bér.

De ha jófej es mosolygós, és jófej hogy átviszi az anyóshoz a csomagot, hogy átvegye (+1 címmel több), vagy délután időt szakít esetleg, hogy visszavigye hozzád a cuccot, mert otthonra rendelted és nem a munkahelyedre, ahol át is tudnád venni, azt igenis meghonorálják (70%-ban) az emberek.

Ha ügyes vagy, esetleg karácsonyi időszak van, akkor a borravaló 2-2,5x annyi, mint az átutalt fizetés. Érted már?

2021. okt. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!