Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy multinál illik köszönni...

Egy multinál illik köszönni mindenkinek?

Figyelt kérdés
Irodai munka, több részleggel. Szokás minden dolgozónak köszönni, akivel összefutunk? Még nem dolgoztam nagyobb cégnél, holnap kezdek.
2021. nov. 1. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szokás mindenkinek köszönni a folyosón, és általában tegezés megy még egy 20 éves és egy 60 éves között is. Persze ezt úgyis elmondják, vagy már el is mondták az interjún. Sok sikert az új helyen!
2021. nov. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát elvileg azt fogják mondani, hogy igen illik, de amúgy elég fárasztó egy idő után mindenkinek köszöngetni aki szembejön a folyosón.
2021. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Illik, de rohadt fárasztó hosszútávon.


Vásárlóknak is illik köszöngetni ha eladó vagy, de az én szám is zsibbadt már amikor napi 1000x köszöngettem.


Eleinte biztos aktívan fogod csinálni, utána úgy is belefáradsz valamennyire.

2021. nov. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért, ti folyamatosan a folyosón jártok? Mikor dolgoztok a gép előtt?

Mi a covid előtt egyidőben 800-an voltunk az épületben, de mikor óránként felálltam 5 percre mosdóba vagy a teakonyhába, sosem találkoztam 2-3 embernél többel. Ezzel szerintem meg lehet birkózni, és nem szárad ki az ember szája sem tőle...

2021. nov. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nem mindenki a gép előtt ücsörög.
2021. nov. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Irigylem a munkátokat ebben az esetben.
2021. nov. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!