Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Önmagát alázza az az ember...

Önmagát alázza az az ember aki visszamegy oda melózni ahonnan háromszot küldték már el?

Figyelt kérdés

Nem elírás. Felvették. Elküldték. felvették. Elküldték. Felvették. Elküldték. Ez így ment kb 5-6 év alatt.

Most újra hívják és megy is.


Miért alázza magát valaki ennyire?


2021. nov. 7. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha egyszer a környéken nincs más munkalehetőség az alapítványi iskolán kívül.
2021. nov. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam alapszabály, hogy ahonnan egyszer elmegyek, oda soha többé nem megy vissza!

Hiszen, azért mész el az adott munkahelyről, mert találtál jobbat! Tehát, előrelépsz a karrieredben, az életedben!

Ha visszamész a volt munkahelyedre, az megalázkodás! Lényegében, visszakönyörgöd magad oda, ahonnan már az egyszer elmentél! A kollégáid is lenéznek, szánalmasnak tartanak emiatt - ha nem is mondják ki!

Továbbá, már úgysem leszel még annyira sem megbecsült, mint, amikor először ott dolgoztál! Egyik kollégám kilépett 2 év után. Ő volt a műszakvezető helyettes. Kilépett egy leendő étterem főnök helyettesének az ígéretével. De, sajnos a sógora átverte, így ő ott maradt munka nélkül.

Úgy volt vele, hogy visszajön ide, mert nem akar új helyre menni. Nekem szólt, hogy kell e most ember, mondtam, hogy épp igen.

Visszavették. De, azóta messze nincs akkora szerepe, mint előtte! Minden rossz munkát rá bíznak... A művezető sem becsüli meg annyira, mint előtte...

Inkább, ilyen "szürkeegér" típus lett...

2021. nov. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Ennyi erővel a vezetőség is alázza magát, nem? 🙄 Főleg, hogy Ők hívták be...



Ma már nem azt a világot éljük, hogy egy helyen rohadsz meg a 40-50 éveddel. Ezzel sztem mindenki tisztában van, a vezetőség részéről is. Ha ezért Te lenézed, vagy más kollégák, az meg az egyéni szoc. problémád. Engem qvára nem érdekelne, hogy ki hányszor pályázott el/rúgták ki és jött vissza, addig ameddig a saját munkámat el tudom végezni, tehát nem gátol. Mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja.

2021. nov. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valahol az embert is minősíti, ha visszamegy. Egy ismerősöm csinálja ezt, neki hegesztő vannak, ha van munka fel ész x embert, ha nincs elküldi elküldi őket. És van olyan aki visszamegy, ped3a franc se akar instabil cégnek dolgozni, hiszen nem lehet kiszámolni, hogy 3-4 hónap múlva mi lesz.
2021. nov. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Ennyi erővel a vezetőség is alázza magát, nem? 🙄 Főleg, hogy Ők hívták be..."



na ez meg a másik hogy ha egy alkeszt kirúgnak azért mert sokadik alkalommal seggrészeg akkor mennyire alázza magát a cég hogy ezt a rlszeges segget még vissza is veszi miközben ő küldte el.... ennyire nincs más, csak ez az alkesz segg?

2021. nov. 7. 14:08
 6/6 anonim ***** válasza:

5: Hisz nálatok a főnök is alkesz, ahogy az pár kérdésedből már kiderült. Akkor nyilván szeret valaki magához hasonlót az alkalmazottak között tudni. :)

Amúgy mi újság? Most is lesz téli leépítés, amelynek keretén belül direkt kicseszésből szenteste napján műszak végén jelentik be, hogy kik lesznek elküldve?

2021. nov. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!