Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi közöm nekem ahhoz, hogy a...

Mi közöm nekem ahhoz, hogy a kollégám 20kilóméterről ingázik?

Figyelt kérdés
Szerelő vagyok egy logisztikai cégnél, és néha munkaidő után vagy hétvégén behívnak, ha van valamit sürgősen meg kell javítani. Havi 1-2 alkalommal fordúl elő, és van hogy én megyek, van hogy a kollégám. Csakhogy most kiverte a hisztit, hogy éngem hívjanak, mert én 10 percnyire vagyok a cégtől és neki nagyobb költség bejárni. A marha fönökom meg még egyet is ért vele, hogy persze igaza van, ugráltat inkább éngem. Semmivel sem kapok több fizetést mint ő, igazságos ez?

2021. nov. 7. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat a behivasert kapsz kulon berezest? Ha nem, akkor kapjak be, be se kene menned.
2021. nov. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Óránként ad 4ezret, de nagyon szívesen lemondanék róla.
2021. nov. 7. 18:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amugy nem igazsagos. Fizessen neki utazasi koltseget es kesz. Nem hiszem, hogy ugyanabban a munkakorben vagytok, akkor allandoan neked kene ugralni.
2021. nov. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Az ő baja. Ne szórakoztunk már.... nem gyalog meg, de nem is bicajjal vagy lóval..hagyjuk már..
2021. nov. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami félputri szürkezónában mozgó cég lehet és zsebbe fizet, ha jól értem. Ez komoly helyeken le van szabályozva, ügyeleti rendszer van, leszarják honnan jársz. Te vagy a soros, te mész be, azt ennyi.
2021. nov. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazságos. Menjen közelebbi helyre dolgozni ha nem tetszik neki. Mi köze van hozzá honnan jársz be?
2021. nov. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hol lenne mar fair.. 20 km meg nem nagy durranas.. van aki 2-3* annyit megy meloba.. oda meg vissza is
2021. nov. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20 kilométer azért az semmi, ne vicceljünk már. Ha meg mindig téged ugraszt, akkor ki kell rúgni a másik kollégát és emelni a te béreden.
2021. nov. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én kb. 70 km ről megyek, van aki 125 meg 150 is, senkit sem érdekel.

Nem tesznek különbséget, hogy valaki 5 km re vagy 150 re lakik... Sajnos, vagy nem sajnos. Kár ezért hisztizni, szerintem kevés hely lehet ahol annyira a tenyerükön hordozzák a dolgozót, hogy ezt számításba veszik.

2021. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!