Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha interjú végén a középvezető...

Ha interjú végén a középvezető úgy köszön el, hogy jelentkezni fognak majd a HR-en keresztül (mármint a cég), akkor…?

Figyelt kérdés
Ez a tipikus szöveg, hogy vagy jelentkeznek vagy nem vagy esetleg jót jelent?

máj. 24. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Ahova engem felvettek általában azzal köszönnek el hogy ujra le van egyeztetve mikor tudok kezdeni milyen papirokat vigyek be meg ilyenek.


A fenti mondat az csak az sztem hogy bennük annyi hogy az elutasító köre-maileket kiküldik legalább ha már befáradt vki interjúra feleslegesen.

máj. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
*van bennük annyi
máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem jelent semmi jót, annyit jelent, hogy majd jelentkeznek, és ha minden ok, akkor így is történik.
máj. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
vagy igen vagy nem.
máj. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#1 Azokat a kérdéseket a HR-es már feltette az előző interjún. Itt kizárólag szakmai kérdéseket kérdezett a középvezető.
máj. 24. 19:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Írtam azt hogy "ujra le van egyeztetve"


A konkrét belépésre teszik a hangsúlyt az elköszönéseknél azok akik felvesznek.


(Pl egy randi után is mást jelent ha vki azt mondja majd írkalunk még, ellenben más meg arról érdeklődik legközelebb mikor érsz rá.)

máj. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!