Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyen esetben mit tennétek?

Ilyen esetben mit tennétek?

Figyelt kérdés

Egyik kollégámnak valami nem tetszett, de semmi olyat nem csináltam.

És máris rohant a fönökhőz pletykálni és olyat állított ami nem is igaz. Amikor meg magyaráztam neki mi történt ellengedte a füle mellett és inkább azt az embert védte meg..

Ti mit tennétek?

Nagyon idegesít a dolog mert nem volt jogos a felelőségre vonás és ezt a fönöknek is elmondtam..



2021. nov. 9. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát egyrészt attól függ mi is történt pontosan.

Másrészt meghallgatnám a másik oldalt is ő hogy látja a helyzetet.

Amúgy meg nem tudsz mit tenni.

Nem kell beszélni a kollégával és ennyi

Vagy másik munkahely

2021. nov. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor ha nem tudsz már nagyon mást tenni be kell venni a le sz.rom 💩 tablettát és menni tovább,az ilyen jellegű emberekkel pedig nem kell foglalkozni,elvégre csak le szívja az energiád egy részét amit sokkal de sokkal hasznosabb dologra is el mehet.
2021. nov. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%

Te még örülhetsz, hogy tudod, mit mondott rólad.

Hány olyat tapasztaltam már, hogy összevissza hazudoztak és az illető még megvédeni sem tudta magát, hiszen fogalma sem volt róla, hogy mit terjesztenek róla.

megoldás? sikátor, zsák a fejére, vese lerugdosása.

2021. nov. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!