Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek, és hogyan ebben...

Mit tennétek, és hogyan ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Ha fel akarnátok mondani a jelenlegi helyen, mennyi tartalékkal tennétek ezt? Másik dolog, ha hivnának az új helyről, próbamunkára, és ti felmondtatok a régin (amúgy is fel akartatok már), és nem jönne össze az új munka valami szerencsétlen módon, visszamennétek a régi helyre (a régi helyen visszavennének)? Vagy keresnétek egy 3. helyet? Persze nem üres zsebbel ülnétek ölbe tett kézzel addig sem.
2017. ápr. 16. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Felmondanék mindenképp, mert nyilván nem véletlenül döntöttem így​.

Én legutóbb olyan biztos voltam, hogy felvesznek a másik helyre, hogy még a hír előtt felmondtam, felvettek később és így előnyöm is származott belőle, mert nem 30 nap után kezdtem, hanem 2 hét után.

Főleg, ha van tartalékod és kibírhatatlan a jelenlegi helyed, inkább hagyd ott.

Én azért mondtam fel előbb, mert már állandóan rosszul voltam fizikailag is, ha bent voltam, annyi stressz volt és ment a cseszegetés, meguntam és egyik nap közölten, hogy itt a vége, fuss el véle, volt ám meglepődés.

2017. ápr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbamunka? Ha ez az előzetes, szerződés nélküli( azt megelőző) próbálgatást jelentené, várnék a felmondással, addig amíg komolyabb cég akad.
2017. ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bosi, elment előbb:

Nos igen, először rendezném a gondolataimat, kutakodnék kicsit, és komolyabb, hitelesebb lehetőséget keresnék. De vissza nem mennék.

2017. ápr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!