Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tesco kasszát diákmunka...

Tesco kasszát diákmunka (pensum diákszövetkezet) milyen, mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Ma írtam alá a szerződést, de semmilyen tájékoztatást nem kaptam a munkával kapcsolatban sem az egészségügyi kiskönyvről / tüdőszűrő leletről nem volt szó, így nem tudom mire számítsak.

2021. nov. 10. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Próbáld meg inkább a fürge diáknál.
2021. nov. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

nem vészes.

lecsippantod, leméred az árút, elveszed a pénzt, a gép kiírja mennyit adj vissza és kész.

monoton és ismétlődő.


ami teher ebben van esetleg, hogy mennyire fog frusztrálni téged, ha ismerősökkel, rokonokkal találkozol közben és látnak téged ebben a helyzetben.

2021. nov. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
#2 pontosan milyen „helyzet” az, amit szégyellni kellene?
2021. nov. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
3: Ez fejben dől el, engem biztos zavarna ha ebben a "felelős" pozícióban tetszelegnék az ismerőseim előtt, mint egy kasszás Erzsi :/ De van aki azt is hót nyugalommal vállalja fel hogy például a mekiben kiszolgáló, pedig az sok fokkal a tecskó kasszás alatt van szerintem
2021. nov. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Szerintem semmilyen munka nem szégyen, de muszáj volt minnél gyorsabban munkát találni, mert már a félretett pénzemből is alig van, a szüleim, pedig nem tudnak támogatni a szociális ösztöndíj, pedig épphogy elég a kolira és a bérletre. A múlt hónapban, pedig a laptopom is feladta, így azt is kéne vennem, bár nem tudom miből (esetleg diákhitelből).


Így én nem tehetem meg, hogy ne dolgozzak vagy várjak másod/ harmad évig,hogy gyakornoki állásban tudjak elhelyezkedni 😔

2021. nov. 10. 22:31
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 jó, én politikust is ismerek, az alatt végképp már csak a gengszter van, szóval alacsonyan van nálam a léc :D
2021. nov. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
Én sok éve voltam de annyira nem volt vészes. Az volt a rossz, hogy senkinek nem volt kedve betanítani de azért vergődtek ha kérdeztem :D egyébként nem bonyolult, 1 nap alatt belejön az ember ha van minimális logikája és tud olvasni.
2021. nov. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4es te jó nagy hülye vagy ha így gondolkodsz..más örülne ha munkát kapna egyáltalán.. gondolom túl jól megy sorod..akkor még ezeknek a munkáknak is örülnél ha hónapokig vissza se jeleznek közben meg el kell tartsd magad
2023. okt. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Nekem pl. elég jól megy a sorom, de a diákmelókat élveztem, mert függetlenséget jelent a szülőktől, és egyszerűen jobban esett az az 5000 Ft, amit én kerestem, mint 50 000, amit a szüleim adtak. Szóval én se értem a 4-est, de le lettem pontozva...
2023. okt. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!