Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A Pensum mennyire megbízható?

A Pensum mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi, főként a külföldi diákmunkával kapcsolatban.

2021. márc. 23. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Semennyire, nekem még csak vissza sem jeleztek soha.
2021. márc. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem normálisan és rugalmasan intézték még annó a dolgokat az akkori diákmunkámmal kapcsolatban.
2021. márc. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem jeleztek vissza.
2021. ápr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Kb 14 éve dolgoztam egy altaluk közvetített helyen, jó volt
2021. máj. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ám a ritka csoda négyes. Én nem igazán halottam róluk jót, bár biztos vannak pozitív esetek is. Én annyira nem komálom őket.
2021. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Személyesen nem, de az oldal fb kommentjeinél és néhány zárt csoportban olvastam hogy megbízhatóak, valós munkákat hirdetnek, de bizonyos helyeken rosszak a munkakörülmények, nehezebb a munka mint amire számítottak hasonló, a fizetés okés, annyi amennyit írnak.


De nyilván közvetítőről beszélünk, nagy részben betanított, kevés (vagy nulla) idegennyelvet igénylő munkák vannak, tehát nem ettől kell várni a megváltást...


Ugróiskolának tökéletes (én is annak néztem) amíg megtanulod a nyelvet és csinálsz egy kis tartalékot.


Most a külföldi munkákra célzok, a diák, és magyarországi dolgokról nincs tapasztalatom.

2021. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Négyes vagyok, TIP-nél dolgoztam náluk. Igazából annyi volt a meló, hogy kimentünk reggel Nyugatiba vagy Hősök terére vagy Oktogonra vagy az Operához, felállítottuk a pultot, kipakoltuk rá a prospektusokat és ültünk a pult mögött. Ketten voltunk, végig beszélgettünk egymással. Ha jöttek a túristák, útbaigazítottuk őket, ez volt a feladatunk. Illetve vehettek el ingyen prospektusokat. Az ebédszünetet úgy vehettük ki, hogy egy óra volt kollektíven és A ember után rögtön jött a B és ő annyit lehetett szüneten amennyit az A ember nem használt fel. Logikus, hogy mindkettőnknek 30 perc jutott, de pl ha a társam 45 percre eltűnt volna, akkor nekem 15 perc jutott volna, de igazából a kutya nem figyelte ezt. :)

A nap végén szétszedtük a pultot és elpakoltuk a prospektusokat.

A főnök a nap folyamán felhívott minket megkérdezni, hogy mizu, ha gond volt, hívhattuk. Illetve napi egyszer kijárt hozzánk ránk nézni, hogy minden oké e.

Ha valamelyik prospektus elfogyott a napközben, rácsörögtünk a főnökre vagy azt mondta, hogy ő kijön hozzánk vagy az egyikünk elment a központba átvenni tőle.

Egy nyáron 10 napot dolgoztunk, mert annyi jelentkező volt, hogy így tudták megoldani, hogy mind dolgozhassunk, de, aki többet szeretett volna dolgozni, az feliratkozhatott az SOS listára. (Amúgy ez azért volt, mert az iskola kapcsolatban volt a Pensummal és így tudtak nekünk munkát biztosítani).

Az egész elején volt egy gyűlés, amikor átadták az egyenpólónkat.


Nagyon szerettem ezt a munkát csinálni és elég jól megfizették. Abból vettem pl a tankönyveket.

2021. máj. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#7


Az ilyen munkára általában inkább a fiatal, csinos lányokat veszik fel, minden más diákmunkásnak marad a kulimunka, ganézás.

2021. máj. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem és jó pár ismerősömet meglopták. Nem kellemes.
2022. szept. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Az előttem szólóhoz hasonló tapasztalatom van. Egy általuk közvetített munkám van, egy üzletben töltök árut. Nem csak én, más is tapasztalta már, hogy kevesebb a fizu, mint amennyit kiszámoltunk.
2022. okt. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!