Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyen utána tudnak...

A munkahelyen utána tudnak nézni valahol hogy be vagyok e oltva?

Figyelt kérdés
Oltási igazolványt kell bemutatni, de nem értem minek ha hozzáférnek állami munkahelyen. Vagy nem tudnak azért kell leadni? Aki konkrétan tudja az válaszoljon

2021. nov. 12. 19:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Állami melóhelyen miért férnének hozzá...vagy ez valamelyik "hivatal"...olya n sasos jelvénnyel?
2021. nov. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

Ha eü-ben akarsz dolgozni, akkor könnyen utána tudnak.


Vagy civil szféra?


De ha van kártyád, akkor miért izgat? Csak nem hamis? :D

2021. nov. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
76%
Nem tudnak
2021. nov. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem adsz engedélyt akkor nem :)
2021. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
43%
Igen. Viszont 1-1 helyről hallottam, hogy összegyűjtik a beoltottak/oltatlanok névsorát. Az egy másik kérdés, hogy mi köze van hozzá a munkáltatónak még ha csak statisztikához kell. Kérdezem én, hogy ilyenkor a GDPR-ral, adatkezelési jogokkal mi újság? Megjegyzem, sokan 2-3. Oltás után vannak sz@rul. Mindenki döntse el magának, hogy bízik-e az immunrendszerében, vagy beoltatja magát 66-odszor is .
2021. nov. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Tankerületnek nincs jogosultsága a TAJ számod alapján lekérni az oltási adataidat. Viszont joga van oltási igazolást kérni. Ennek hiányában a pedagógust fizetés nélküli szabadságra küldhető.
2021. nov. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%
Én már hívom is az illetékeseket!
2021. nov. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
ezek szerint hozzáférnek iskolában. Valami adatbázisban le tudják ellenőrizni. Én a könyvtáros vagyok és eszemben sincsen beoltatni magam. Venni akartam magamnak igazolványt, de így esélytelen, ha leellenőrzik. Azt sem értem, hogy akkor hogyan adom át a munkakörömet, ha egyik napról a másikra nem mehetek, mivel ilyenkor hónapokig leltározni kellene a könyvtári állományt, hogy hiánytalan e.
2021. nov. 13. 15:06
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem férnek mindenhez hozzá.
2021. nov. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell engedélyt adni arra, hogy hozzáférjenek, ennyi. Ha kényszerítenek, és te nem akarod, akkor mondj fel. Saját tested, jogod van eldönteni egyelőre, hogy mit szeretnél. Én nem támadom egyik oldalt sem. Nem szeretnéd, nem szeretnéd. Ennyi.

Gondolom diplomás vagy, szóval szerintem könnyen fogsz találni új melót.

2021. nov. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!