Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a munkaerőkölcsönző kiküld...

Ha a munkaerőkölcsönző kiküld egy helyre,de a munkakörülmények miatt eljövök már az első nap első percében, milyen következménye lehet?

Figyelt kérdés
Vagy ez olyan mint a próbanapnál, hogy ennyi volt és kész?
2021. nov. 13. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, annyi volt és kész annál a munkaközvetítőnél :-)
2021. nov. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi.
2021. nov. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Viszont a szerződésükben az áll, hogyha nem jelenek meg levonnak 10ezret a prémiumból, ebben az esetben sincs semmi?

Mert tudják az adataimat.

2021. nov. 13. 15:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi. Az ilyen helyeken ez a megszokott. Gyárban dolgozom, mint biztonsàgi őr, és van három közvetítő cég is, aki közvetít hozzánk embereket. Rendszeres az, hogy az emberek nem jönnek el oktatásra, vagy tesztre, nem jönnek el próbanapra, stb. Nem lesz semmi. Én is dolgoztam egyébként közvetítő cégnek, meg cégen keresztül is. Egyik sem volt túl hosszú életű "karrier". Nem kell félni, mint írtam, ez nagyon gyakori ilyen helyeken, amit írtál.
2021. nov. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De már aláíratták a szerződést, igaz, akkor még nem láttam gyakorlatban hogy mi is ez tulajdonképpen.
2021. nov. 13. 17:26
 6/7 A kérdező kommentje:
vagy ez olyan lehet, hogyha egy napot ledolgozom és mondjuk nem megyek el a következő napon, akkor abból vonnak?
2021. nov. 13. 17:27
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem lesz semmi. Ilyen helyeken aláíratjàk a szerződést, mert így állapodnak meg a gyárral. Nálunk is így van. Ha nem sikerül a teszt, vagy ilyesmi akkor rögtön utána fel is mondják veled a szerződést. Semmi nem lesz. Négyes voltam.
2021. nov. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!