Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen most egy KFC-ben dolgozni?

Milyen most egy KFC-ben dolgozni?

Figyelt kérdés

Kissebb nagyvárosban lakom, és azon gondolkoztam, hogy simán elmennék egy KFC-be dolgozni. Mindig látom, hogy a csapat nagyon jól elvan, és jól is dolgoznak.

A munkával nem lenne gond, hiszen nagyon szerettem mindig pörögni, emberekkel foglalkozni.

Kíváncsi vagyok, hogy ti, hogy éltétek meg a KFC-s időket.



2021. nov. 13. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem voltam KFC-s, de kisebb varosban meg talan elmehet, Budapesten a forgalmas helyeken semmikepp nem vallalnam be.
2021. nov. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanolyan mint a Mekiben. Szar. Folyamatos pörgés, órákon át állni, wc-re nem mehetsz ki, inni nem mehetsz ki, megégeted a kezed, tiszta hólyagos lesz, nem tudod magad 5 percre kifújni, ha pedig sokan vannak, akkor 5 ételt kell egyszerre elkészítened, aminek mindnek tökéletesnek kell lennie. Aki nem ennyire pörgős, simán kiejti a kezéből a kaját vagy összedől a konyha közepén (saját tapasztalat). Aki pedig nem is tudom milyen hiperaktív szindrómában szenved, vagy lövi magát speed-del annak tényleg jó lehet, de egy átlagos embernek nem ajánlom.
2021. nov. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
A KFC szimpatikusabb a többi gyorsétkezdétől, csak néha a husi szőröstől bőröstől be van panírba csomagolva. Ha egyszer véletlenül odakerülnél, kérlek legalább ezt reformáld meg.. vagy legalább lehessen választani (szőröstől-bőröstől) mentest.
2021. nov. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy szar. De ha nem tudsz mást találni, akkor próbáld ki, úgysem veszíthetsz rajta
2021. nov. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, ment a zöld ☺️
2021. nov. 13. 20:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyáron próbáltam volna, de nem tudták eldönteni, hogy felvegyenek-e dolgozni. (Állítólag nagyon sok "megüresedés" volt náluk.)
2021. nov. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!