Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Próbanapon lehet mondani,...

Próbanapon lehet mondani, hogy megyek mèg másik helyre is?

Figyelt kérdés
Azt mondta a főnök, hogy a próbamunka után egyből hívjam majd, hogy döntöttem meg ok is döntenek addigra. Viszont én közvetlen utána megyek még 1 helyre, és holnap is.
2021. nov. 15. 05:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem taktikus mondani. Ha megfelelne neked, de tudják, hogy mész más helyre is, más szemmel fogják a munkavégzésedet figyelni, értékelni.
2021. nov. 15. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne. Kifizetik?
2021. nov. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig mondom. Mondjuk én már nem olyan pozícióban vagyok, amilyen állásokat azonnal be szokás tölteni. Viszont mindig, amikor elmondják a tobábbiakat interjú során (pl. még van egy pár interjú, kb. két hét, azután döntünk), akkor én is említem, hogy persze, én se csak ide jöttem interjúzni, hanem máshova is. Ezen néha meglepődnek egy pillanatra, de aztán belátják, hogy persze, így logikus.
2021. nov. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En mondtam, hogy aznap is van meg interjum, meg a hetre is van tobb meg. Aztan mar delutan hivtak es ajanlatot tettek, de mondtam, hogy meg van egy interju, amit mindkepp megakarok probalni es masnap fogok valaszt adni, hogy elfogadom-e az ajanlatot. Orultek, amikor masnap hivtam oket :D
2021. nov. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!