Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális az, hogy kolléganőm,...

Normális az, hogy kolléganőm, miután a közvetlen főnökénél (aki mellett aszisztál) bemószerolt (hülyeségekre panaszkodott, amikért nekem nem szólt), most úgy tesz, mintha nem történt volna semmi?

Figyelt kérdés
A bemószerolás után a főnöke engem szidott ő előtte és ő nem szólt közben semmit. Most beszélgetést próbál kezdeményezni(teljesen más témákban), de nekem ehhez nincs gyomrom ezek után. Egyébként egy szobában dolgozunk. Az én főnökömnél is szidott az övé (üzenetben), de az enyém nem reagált rá, és nekem is azt javasolta, ne foglalkozzak vele.
2021. nov. 18. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem normális. Kezeld professzionálisan, szóval dolgozz együtt vele, ne szabotáld a munkáját, de jópofizni nem kell, a minimumon túl.


Aztán, ha lehetőség adódik rá, rugasd ki.

2021. nov. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neki teljesen normális, mintha mi sem történt volna :-) Próbálok valamennyire "távolságot tartani", csak a lényegre szorítkozni. Legszebb az egészben, hogy nekem ócsárolta a főnökét és elvárta, hogy együttérezzek vele, az egész dolog undorító... mintha hátbaszúrt volna.
2021. nov. 18. 14:34
 3/5 A kérdező kommentje:
"Aztán, ha lehetőség adódik rá, rugasd ki." Bennem nincs rosszindulat, viszont szívesen "elköltöznék" abból a szobából, egyébként is csak akadályoz(ott) a munkámban.
2021. nov. 18. 14:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Köszönd meg neki hogy hazudozik rólad.

Majd egy szót se szólj hozzá, de egy szót se. Nem köszönsz, semmi. Csak 100% munka. Ha van azt megcsinálod aztán megint csönd.

Minden írásban kérjél tőle, mindent.

Szét fog robbanni az idegtől hogy levegőnek nézed.

Gyomorideggel fog bemenni dolgozni, ki fog készülni, megbánja hogy mit csinált. Ha bocsánatot kér és ezt annál is megteszi akinél mószerolt akkor megbocsájthatsz de ha csak az egyik akkor nem.


Csöndben írd fel, gyűjtsd össze minden sz@rságát. Ha nekikezd a sárdobálásnak akkor előveszed. Hatás nem fog elmaradni.

2021. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4. köszi a tanácsot, próbálom megfogadni :-)
2021. nov. 18. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!