Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelentkezhetek úgy eü-i...

Jelentkezhetek úgy eü-i munkára, ha nem vagyok beoltva viszont ha találnék munkát benne akkor beoltatnám magam egyből?

Figyelt kérdés
Eléggé kihalásos alapon megy itt errefelé ez a munkakör, ezért addig nem szeretném a semmiért beoltatni magam.
2021. nov. 19. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat sajna oltaskoteles. En apolonak mentem volna onkentesnek de vegul nem jott ossze az oltas hianya miatt. Igy nagyon erosen gondolkodok en is azon hogy beolzassam magam.
2021. nov. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Majd mindjárt megjelennek a "Neamelóértoltasdbemagadathanememberikötelességből"-tálibok. :)
2021. nov. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak úgy kérdezem hogy mondjuk mondanak, hogy van ilyen munka és akkor elmegyek felvenni az első oltást mert most már nem kell rá hónapokat várni, hogy úgy is munkába tudok-e állni?
2021. nov. 19. 10:00
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Legegyszerűbb, ha már most felveszed az oltást, lassan minden normális munkahelyre kelleni fog amúgy is.
2021. nov. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Hát ha azonnali kezdéssel van a munka, akkor én inkább vennék fel olyat, aki már oltva van, mert annál nem kell 3 hetet várni, hogy hasson.
2021. nov. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
De le lett pontozva a 2-esem! Nyilván magukra ismertek a kritizáltak. :)
2021. nov. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!