Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gépészmérnökként jelentkezhete...

Gépészmérnökként jelentkezhetek villamosmérnöki állásra?

Figyelt kérdés

2020. dec. 16. 01:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Ha ezt itt kérdezed meg, akkor nem vagy egyik sem.

Egyébként természetesen jelentkezhetsz. Maximum nem hívnak be.

2020. dec. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Miért baj, hogy ilyet kérdezek itt?
2020. dec. 16. 01:22
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Bepróbálhatod. Lehet, hogy neked is van ott hely vagy betanítanának.
2020. dec. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

Ritka, de ha értesz a meghírdetett munkakörhöz, tapasztalatod van benne, jogilag művelheted és bizonyítani tudod, akkor jó esélyed van.


Van vagy 10 ága. Némelyikben még lehet, hogy előny is a gépészet. Ha nem szkeptikusa ennek az interjúztató. Ilyesmi ág alága lehet pl. a forgógép tervező.


A műegyetemet viszont hagyjad, mert egy rossz szerencsejátékká vált.

2020. dec. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem. Miért vált rossz szerencsejátékká???
2020. dec. 16. 01:32
 6/13 anonim ***** válasza:
45%

Nagyon sok embert felvettek a férőhelyre való támogatás és pótdíjak miatt.

De kevés végezte el. Sokszor a véletlenen múlt, kinek sikerült.

2020. dec. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%

persze hogy jelentkezhetsz. Ha adtál magadra, akkor van fogalmad a villamos gépekről, a villamos vontatásról, stb..


Ha a PR ért hozzá, akkor kincset let egy bátor emberben, aki gépész létére jelntkezik villamosmérnöki munkára.


Amúgy sokszor a hirdető sem tudja igazán, ki is kellene.


Bátran jelentkezz. Ne görcsölj, ha szakember kérdez, azt úgyis észreveszed.


Csak az igazat. Ha valamit mem tudsz, azt ne titkold. És nézz a kérdező szemébe.


Szerintem nyert ügyed van.

2020. dec. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Vodafonelive ***** válasza:
93%
A masodik munkahelyem ez volt, videken. 1 evig dolgoztam benne, tervezes. A programot kellett tudni hasznalni(autocad), nagyon minimalis szamolast, koltsegvetes keszites, erintettekkel felvenni a kapcsolatot, tervzsurire kellett menni a vegen magamtol. Igazabol a fonok irt ala mindent, nyilvan nem egy akkora rocket science, mivel sok a sablon tipus, trafo, kif-kof tervek amikbol lehet erot meriteni csak maga a folyamat tart sokaig a papirozasok miatt, 3-4 honapig.
2020. dec. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Villamosmérnök gyakornok vagyok, de az egyik kollégám most végzős gépészmérnök hallgató. Ugyanaz a pozíciója, mint nekem. Betanították, belejött.
2020. dec. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

Nekem villamosmérnöki pozicíóban sok gépészmérnök, építőmérnök, fizikus kollégám is volt.

Simán jelentkezhetsz, kivéve ha nagyon szoftverfejlesztés vagy hardwaretervezés.

2020. dec. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!