Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek szánalmas, ha...

Szerintetek szánalmas, ha valaki takarítónő? Elmennétek egy ilyen lánnyal randizni?

Figyelt kérdés

2021. nov. 19. 16:12
A kérdező szavazást indított:
Randiznék
Nem randiznék
36 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%

Hát nem tudom, Én 20 évesen kb egy elég jó szállodában takarítottam, nem éreztem magam szánalmasnak..:D

Többet kerestem, mint a tescoba a pénztárosok..

2021. nov. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Örülök neki, hogy máshogyan gondolkozol. Én alig merem elmondani az embereknek, mit dolgozom, már ha kérdezik tőlem…

20 leszek 2 hónap múlva.

2021. nov. 19. 16:17
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Én simán megmondtam.. szerintem nincsen ebbe semmi szégyellni való...

jobb, mit ha nem dolgoznál semmit.


Én úgy voltam vele, hogy aki ez miatt elítél, azzal nem kell akkor tartani a kapcsolatot :)

2021. nov. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%
Helyesírás az megy, szóval valószínűleg megvan az alapvető inteligencia is. Ha az érdeklődési köreink egyeznek akkor lényegtelen, hogy mit dolgozol, csak legyenek távlati terveid, ne akarj életed végéig takarítani.
2021. nov. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%
Ne érzed cikinek! Én is az első munkahelyemen takarító voltam egy logisztikai központban. 🙂 (31F) Majd később akad más/jobb. Még mindig tisztességesebb, mint politikusnak lenni, pedig azok sokat keresnek.
2021. nov. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Az a ciki, aki nem akar dolgozni. Én évekig egy plázában takarítottam, így ismertem meg a férjemet. Ő inkább felnézett rám. A munka nem szégyen.
2021. nov. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
95%
A munka sosem szégyen.
2021. nov. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
68%

Én módosítanám egy picit a kérdést:

Szégyen egy embertől, ha takarító?

Azaz szégyen egy férfitól is, nőtől is, ha takarító?

Elfogadott mindkét nem esetében?

2021. nov. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

9# takarítónőt írtam, mert magamról szerettem volna kérdezni. Engem nem érdekel ki mit dolgozik, amíg ellátja magát egyedül.

Engem csak az zavar, hogy én vagyok takarító és azt hiszem, hogy másoknak ez nevetséges. De jó olvasni a pozitív visszajelzéseket. Jobban érzem magam.<3

2021. nov. 19. 17:31
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
#9 vagyok. Én sok embert a helyesírása és a mondatai alapján ítélek meg. Ez alapján azt mondom, hogy nincs szégyellnivalód.
2021. nov. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!