Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire vàlt ki ellensegesked...

Mennyire vàlt ki ellensegeskedést munkahelyen a rossz munkaerőnek szavatolt bizalom,névleges kinevezés?

Figyelt kérdés

Aki volt ilyen helyzetben meddig tűrte vagy tűrné ezt szó nélkül?

Olyan munkàsra gondolok aki nem tud szinte semmit amit tud is elnaggyàzza,összekeveri sose ott jàr az esze ahol kell.Lóg,kihùzza magàt.


2021. nov. 21. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Üdv magyarországon, én olyanban voltam ahol cigány volt még a műszakvezető is, a magyarok egy részének adta a komplexebb folyamatokat, az orkoknak meg annyi dolguk volt csak amit egy 14-15 éves is tud végezni ha megmutatják neki 2x, én megtehettem fiatalként hogy eljövök onnan miattuk, meg is mondtam a felmondás napján mikor bementem a papírokért, én megmondtam a szemébe hogy egy munkahely nem erre való hogy haverságot építsen egyik a másikkal, és nem vagyok hajlandó kivételezettek között magyarként ezt csinálni, majd jön helyettem egy szintén cigány csináltasd azzal a melót.
2021. nov. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerbiàban èlek,de amint olvasom a szomszédos orszàgokban is ez megy.

Egyébként cigàny volt a főnököd?

2021. nov. 21. 13:22
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Vesztem már össze emiatt főnökkel,amikor megmondtam neki,hogy fel kellene venni végre normális embert(rendszeresen késett,kint lófrált az utcán munkaidőben,telefonon nem lehetett elérni,lopott bármit,ami megtetszett neki)nem engem hívatni minden sz..rhoz,amire egyébként ott van az illető,csak b..szik megcsinálni.Ezekről mindről tudott az egész főnökség,és semmit nem tettek évekig.
2021. nov. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-as kb.itt is tud rola,nyilvanvalo es nem igazan tesz semmit...mar mondtam en is es mostmar nem csinalom nem kompenzalok helyette,irtitalnak a kerdesei amit minden masnap feltett ugyanarrol a munkarol.Tanulja meg,vegye a faradsagot,fogjon egy fuzetet irjon...ha meg nem megy talan palyat kellene modositani.De a beszed,a majomkodas megy neki.Azt is mondtam az en tudasombol az ilyenne taplalkozzon...Multkor leteptem egy kinevezeset a beszerzesi dolgokrol hianyoztak valamik es a beugro munkassal voltam es azt is meg kellett oldanom..megmondtam a fonoknonek ameddig ok terepen voltak leteptem a kinevezeset,mert zavart meg nem vegzi a munkajat.A fonoknom majdnem elsirta magat.
2021. nov. 21. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!