Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyárban általában miért ilyen...

Gyárban általában miért ilyen retek emberek dolgoznak? Azért mert nincs diplomája az embernek nem kéne ennyire 0 forintos embernek lennie.

Figyelt kérdés
2021. nov. 21. 17:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

Azért mert általában olyanok mennek oda akiket máshová nem vesznek fel, aluliskolázottak, kisebbségiek,(tisztelet a kivételnek), akik primitív környezetből származnak, nem tudnak viselkedni, irigyek, rosszindulatúak mivel alapból rosszak az anyagi körülményeik.

Hosszabbtávon inkább azok maradnak legfőképp.

2021. nov. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem kéne általánosítani.
2021. nov. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
47%
Megis ki dolgozzon, az ertelmiseg?
2021. nov. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%
De. Az megy ilyen helyre dolgozni, aki képtelen tanulni. Nem a Nobel-díjasok. Attól még persze lehetne a viselkedésében intelligens, de arányaiban több lesz a primitív ember az iskolázatlanok között, mint a képzettek között.
2021. nov. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

Ezen már èn is sokat gondolkodtam...


Sajnos kènytelen vagyok èn is ilyen helyen melózni, próbáltam akklimatizálódni, de egyszerűen nem ment...


Idegileg teljesen kèsz vagyok, igyekszem szakmát tanulni, de nem könnyű...


Amúgy a legfőbb ok az az, hogy fèltik a helyüket mèg akkor is amikor több ève munkaerőhiány van

2021. nov. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%
Gyár és gyár között is vannak eltérések, a gyáron belüli pózíciók közt meg pláne. Mérnökök is dolgoznak gyárakban, de mégse gyári munkások, illetve titkárnők, könyvelők, karbantartók, biztonsági őrök.
2021. nov. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
40%
5. Gyerekként miért nem tanultál??
2021. nov. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%
Én azon gondolkozom, hányszor fogja még fltenni ezt a kérdést.
2021. nov. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%

az ilyen munkakörökben könnyen pótolhatóak az emberek, plusz volt a tavalyi év, amikor tömeges elbocsájtások voltak.

szó szerint survivor ment a cégeknél, hogy most ki lesz rúgva 10 ember, egy hónap múlva 20 ember, aztán 50 ember.

és egyre nagyobb divat az ukránozás, amikor kirúgnak minden magyart a nagyobb cégeknél és olcsóbban dolgozó ukrán vendégmunkásokra cserélik őket, ezért be vannak sza rva.

mert van családjuk, vannak gyermekeik, ugyanakkor munkavállalói jogaik és létbiztonságuk nincs.

ezért mindenkit marnak aki a legkisebb veszélyt is jelenti a munkájukra és nem veszik észre, nem fogják fel, hogy ez ellen a helyzet ellen csak egyetlen dolog jelenthetne megoldást, ha összefognának.

2021. nov. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
64%
Az ilyen helyeken általában olyan primítiv munka, és egyébb körülmény van, minimálbérért, vagy kevesebbért, hogy bármiféle feltétel nélkül felvesznek bárkit. Bünözöket, elmebetegeket, akárkit. Voltam pár honapig ilyen helyen, hát kb egy börtön és egy diliház keveréke volt.
2021. nov. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!