Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hozzá lehet szokni a sok...

Hozzá lehet szokni a sok guggoláshoz munka közben?

Figyelt kérdés
Jelenleg leltárazós munkát végzek, és először, de még most is magyon kényelmetlen, kis idő itán szinte fájdalmas is. Ha meglehet szokni, mennyi idő kell neki?

2021. nov. 23. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tőled függ.Mennyire vagy fitt, milyen az állóképességed, milyen korú vagy, eszel-e rendesen, alszol-e rendesen, egészséges vagy-e, ilyesmi.
2021. nov. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1-esnek igaza van. De ha nem bírsz ennyit guggolni, akkor kérj egy sámlit, ülj le egy dobozra stb.
2021. nov. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha visszeres a lábad, akkor inkább ne csináld. Elég sok embernek az, már elég fiatalon is. 15-16 évesen nekem már volt osztálytársam, akinek az volt. Én is fiatal vagyok, és kicsit már nekem is az. :/ Próbálom kerülni a guggolàst, de burkolóként ezt csak mondani könnyű. A hozzàszokàs elég nehéz, az emberi testet nem arra találtàk ki, hogy 8-12 órát guggolva tartsa magát minden egyes nap. Ferdül a gerinced, kopik a térded, visszeres lesz a lábad, ha visszeres a lábad akkor növekszik a trombózis veszély, stb. A szerencse csak annyi, hogy nekem legalább nem minden nap csak padlót kell csinálnom.

Ha teheted akkor ülj le, vagy hajolj (bár az se a legjobb 8-12 órán keresztül), néha ha tudod mozgasd is át a tested kicsit munka közben. Tudom, ezt is csak mondani könnyű. Erről eszembe is jut az, mikor csináltam a burkoló sulit, és az igazságot hozott nekünk egy pendriveon egy gyakorlatsort, és a tanárnak le kellett adnia, hogy munka közben minden jóga gyakorlatok ajánlottak. 😂 Még az oktató is megkérdezte, hogy "Aki ezt összeállította, annak van fogalma arról, hogy egy burkoló munka közben milyen rendezvényen van?"😂

De, visszatérve: Tényleg, ha tudod akkor mozgasd meg a làbaidat. Guggolàs közben zsibbadhat is, szóval az végképp nem kellemes.

2021. nov. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazgató hozott*
2021. nov. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!