Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek kapok még valamit?

Szerintetek kapok még valamit?

Figyelt kérdés
Halloween alkalmából beöltöztem, majd arról volt szó, hogy a legjobbakat értékelik. Van egy takarító, aki mindig kérdezi, hogy mi lett az eredmény? Mondom ilyenkor, hogy nem is érdekel az egész, kapok majd egy csokit. Erre ő, de már mikor volt, azóta mennyi idő eltelt… Arra gondoltam, hogy mivel van egy-kettő személy, aki nem kedvel engem, irigy rám, negatívan vélekedik rólam, ha lesz jutalom, akkor nekik adom. Jó lesz így?
2021. nov. 23. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennek mi értelme?

Én ha nem kedvelek valakit és csokit adna nekem kB kiröhögném es arra gondolnék hogy ez bolond es megenném a csokit 😂

Úgyhogy nekik tuti jó lesz 😂

2021. nov. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egészségükre szolgálna.
2021. nov. 23. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Felesleges, inkább edd meg te!
2021. nov. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Phaszki akkor süss nekik sütit. Vagy most nem rétem a kérdést sem.


Beöltözésről van szó, utána meg kollégákról akik nem kedvelnek. Most mi van? :D

2021. nov. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem az ovi kategória...

A leírtak szerint amúgy senki nem mondta, hogy te voltál a legjobb. Szóval szerintem a nyertes már rég megkapta a jutalmat, csak nem te vagy az.

2021. nov. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!